Acer Aspire 3 A315-53G alınır mı?

Yazılım için bilemiyorum ama günümüz oyunlarını akıcı bir şekilde oynayamazsınız.
Ayrıca HDD yok, 256GB alan sizin için yeterli olacak mı zaten belli bir kısmı işletim sistemine gidecek. İleride sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum.
İşlemci hızı da bana düşük geldi (turbo 3.40GHz ama) onu belki diğer yorum yapan arkadaşlar daha doğru değerlendirebilir. Optik sürücü yok o belki problem olmaz harici optik sürücü ile ihtiyacınız giderilebilir ama ben genel itibariyle ben tavsiye etmem bu fiyat civarlarında daha iyi bilgisayarlar bulunabilir.

Son düzenleme:
Yazılım için bilemiyorum ama günümüz oyunlarını akıcı bir şekilde oynayamazsınız.
Ayrıca HDD yok, 256GB alan sizin için yeterli olacak mı zaten belli bir kısmı işletim sistemine gidecek. İleride sıkıntı yaşayacağınızı düşünüyorum.
İşlemci hızı da bana düşük geldi (turbo 3.40GHz ama) onu belki diğer yorum yapan arkadaşlar daha doğru değerlendirebilir. Optik sürücü yok o belki problem olmaz harici optik sürücü ile ihtiyacınız giderilebilir ama ben genel itibariyle ben tavsiye etmem bu fiyat civarlarında daha iyi bilgisayarlar bulunabilir.
Öncelikle HDD olmaması sıkıntı değil benim için 256 gb yeterli olacaktır. 3.500 TL'nin üstüne çıkmayacak şekilde başka öneriniz var mı?

Dediğin bilgisayarın 4GB versiyonunu kullanıyorum (yüksel bir ihtimal altında bir RAM yuvası var oraya 4gb ram takmışlardır.)Kesinlikle önermem sistemdeki SSD bana öldürecek Micron 1100 adlı bir ssd ne olduğu belli değil sistemi tüm performansını öldürüyor.
Yazılım için yeterli sıkıntı çıkarmıyor oyunlarda örneğin Witcher 3 gibi
20 FPS alıyorsun 1080P düşük ayarlarda sonra Sıcaklık değerleri 82 nin üzerinde çıkmıyor.
Ben sana bu laptopu öneririm.

Son düzenleme:
Öncelikle HDD olmaması sıkıntı değil benim için 256 gb yeterli olacaktır. 3.500 TL'nin üstüne çıkmayacak şekilde başka öneriniz var mı?
O fiyat aralığında maalesef bir önerim yok. Baktığım tüm laptoplar o fiyata 2 GB ekran kartlı ve performansı iyi olmayan ekran kartları yani o da size yetmez diye düşünüyorum.
Aceleniz yok ise ve biraz daha bütçeyi arttırma imkanınız var ise 4 bin tl civarı daha iyi laptoplar var.
Dediğim gibi bütçeyi arttırma imkanınız var ise BU laptopu kaçırmamanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı