Acer Aspire 5 A514-53-34YC Notebook vs Casper Nirvana N500

Çok aradım ancak bu sistemli laptop buldum.
ASUS 8.nesil i5 işlemcili, 4 GB RAM, 1TB HDD + 120GB, SSD, ekran kartı: Radeon R5 M420 2 GB, kozmatik olarak mükemmel pili vs her şeyi çalışıyor 2.el fiyatı: 6800 pazarlık yok ama çok zorlarsak 200TL düşürür. Fiyatı aşıyor ama bizim buralarda 2.el temiz laptop çok zor bulunuyor.

Hangisi daha iyi ASUS mu? Yoksa Acer Aspire 5 A514-53-34YC Notebook

Acer Aspire 5 ikinci el fiyatı: 4800 pazarlık var.

Eğer Valorant ve CS için bakacaksanız ve güncellik açısından Acer iş görür. Ha ben GTA 5 oynamak istiyorum arada basit ufak hikayeli oyunlarda oynarım diyorsanız i5 ekran kartlılarda iş görür. Ha bataryaları sağlam olmayabilir Casper'da. Acer'da ise belli bir süre ısındıktan sonra işlemci frekans aralığını düşürebilir. Uzun süre kullanmak adına benim tercihim Acer'den olurdu.

Eğer Valorant ve CS için bakacaksanız ve güncellik açısından Acer iş görür. Ha ben GTA 5 oynamak istiyorum arada basit ufak hikayeli oyunlarda oynarım diyorsanız i5 ekran kartlılarda iş görür. Ha bataryaları sağlam olmayabilir Casper'da. Acer'da ise belli bir süre ısındıktan sonra işlemci frekans aralığını düşürebilir. Uzun süre kullanmak adına benim tercihim Acer'den olurdu.

Acer Valorant'ta kaç FPS alır?

Yeni konular

Geri
Yukarı