Acer Aspire 5742G Intel Grafik Sürücüsü nereden bulunur?

mormorymor

Decapat
Merhabalar. Eski bir laptop olan Acer Aspire 5742G model bilgisayarımı Windows 7 desteğinin bitmesi ile birlikte Windows 10'a yükselttim. GeForce Experience'den En güncel Grafik Driver'ımı kurdum gerisini Windows 10 halletti gördüğüm kadarıyla. Sorun şu ki; Intel i5 M460 işlemcimin grafik sürücüsünü bulamıyorum. Acer'in kendi sitesinde çok eski VGA driver var ancak Windows 7'ye kadar uyumlu. Onu yüklesem çakışma yapar mı? Ya da Intel HD Graphics serisinden hangisini yüklemeliyim?

Not: Ekran kartım paylaşımlı olduğu için işlemcinin grafik sürücüsünden de yararlanabileceğimi düşündüğüm için Intel HD Graphics yüklemek istiyorum. Şu an Aygıt yöneticisinde sadece NVIDIA GeForce GT 420M ekran kartım gözüküyor görüntü bağdaştırıcısı olarak. Sonuç olarak; Ya böyle bir entegre grafik işlemcisi yok (ama sitesinde var gözüküyor) ya da eski olduğu için Windows 10'a uyumlu bir versiyonu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı