Acer aspire 5750G Mac OS X Uyumu

kenanerkan

Hectopat
Yer
belgium
Sistem bilgilerimi anladığım kadar yazmak istiyorum. Bir kaç defa denemem oldu ama kuramadım bir türlü, yardımcı olur musunuz?

• Acer aspire 5750 g
  • İntel core i3-2310 m
  • 2.1 ghz , 3mb l3 cache
  • Nvidia geforce 520m
  • 4 gb ddr3 memoryCPU Türü 2x , 2100 MHz
  • Intel(R) HD Graphics 3000
  • Contrôleur Serial ATA standard AHCI 1.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun ugraslar sonucu unibeast ml2 ile mac ekranina ulasabildim. Tesekkürler Recep ilgi alaka vede bilgini comertce paylastigin icin. Adamin dibisin.
Şimdi lanet atheros ar5b97 wifi olayini hallettim.
Usb, intel hd 3000 oda tamam.

Ama parlaklik ayari yapamiyorum. Çok parlak ekran vede battery kext bulamadim. Epey denemem oldu. Gerek siteniz gerek yabanci. Ama cozemedim. Asil en onemlisi su boot sorunu usb olmadan acilmiyor. Yardimci olur musun? Tesekkürler simdiden.

Banlayan arkadasa da bi onerim. Dikkat ediyorsan klavye yabanci. Seni memnun etmek icin tr 'e klavyemi almam gerek? Anlayamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB olmazsa nerede takılıyor, -v ile bakar mısın. iAtkos sürümleri kendi Bootloader kuruyor diye biliyorum. Bu arada ML2 yerine Unibeast ile Mountain Lion'ın en son sürümünü kur. Hem daha uyumlu, hem de Bootloader vs çok daha kolay. Ayrıca son sürüm kuruyorsun doğrudan.

Uzun ugraslar sonucu unibeast ml2 ile mac ekranina ulasabildim. Tesekkürler Recep ilgi alaka vede bilgini comertce paylastigin icin. Adamin dibisin.
Şimdi lanet atheros ar5b97 wifi olayini hallettim.
Usb, intel hd 3000 oda tamam.

Ama parlaklik ayari yapamiyorum. Çok parlak ekran vede battery kext bulamadim. Epey denemem oldu. Gerek siteniz gerek yabanci. Ama cozemedim. Asil en onemlisi su boot sorunu usb olmadan acilmiyor. Yardimci olur musun? Tesekkürler simdiden.

Banlayan arkadasa da bi onerim. Dikkat ediyorsan klavye yabanci. Seni memnun etmek icin tr 'e klavyemi almam gerek? Anlayamadim.
Bu wifi olaynı nasıl halettiniz. Bendede ay ısı var. Tanıttım ama wifi şifresi girerken bir hata oluşuyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı