Acer Aspire 7 A715-42 pil sağlığı dalgalanıyor

Yer
Nottingham
Merhaba geçen haftalarda garantiden gelen laptopumun pili değişti. Gönderdikleri pil %86.8 batarya sağlığına sahipti. Ben bunu kullanarak %86.9'a çıkardım. Ardından bugün açtığımda batarya sağlığı %86.5 idi. Sonra bir şarj-deşarj işlemi yaptım ve %86.7'ye çıktı. Ardından bilgisayarı kapattım ve bir müddet sonra tekrar açtım ve bu sefer batarya sağlığının %86.4 olduğunu gördüm. Bu da benim çok kafamı karıştırdı ve böyle bir konu açmak istedim.

Merhaba geçen haftalarda garantiden gelen laptopumun pili değişti. Gönderdikleri pil %86.8 batarya sağlığına sahipti. Ben bunu kullanarak %86.9'a çıkardım. Ardından bugün açtığımda batarya sağlığı %86.5 idi. Sonra bir şarj-deşarj işlemi yaptım ve %86.7'ye çıktı. Ardından bilgisayarı kapattım ve bir müddet sonra tekrar açtım ve bu sefer batarya sağlığının %86.4 olduğunu gördüm. Bu da benim çok kafamı karıştırdı ve böyle bir konu açmak istedim.
Normal hocam. Süre olarak Kaç saat veriyor batarya?

Normal hocam. Süre olarak Kaç saat veriyor batarya?
Ayrıca bana pil sağlığı erken düştü gibi geldi garantiden geleli 1 hafta olmadı daha.

Herhangi bir bilgi vermiyorsa batarya kartı bozulmuş olabilir ya da kablo temassızlığı bilen bir kişiye gösterebilirsin.

Daha garantiden yeni gelmesi kafamı karıştırıyor pili yeni taktılar çünkü.

Hocam pil yeni olabilir ama üretim tarihi önemli, birkaç senelikse pil eğer, durduğu yerde ölüyor yani normal bişey bu.
Evet bende biliyorum zaten normal geldiği sağlıkta bir şey yok benim kafamı karıştıran daha bir hafta olmadan %0.03'lük kayıp olması ve sürekli bu değerin çalkalanması.

Herhangi bir bilgi vermiyorsa batarya kartı bozulmuş olabilir yada kablo temassızlığı bilen bir kişiye gösterebilirsin
Şuan %34 45 dakika gösteriyor AIDA64.

Evet bende biliyorum zaten normal geldiği sağlıkta bir şey yok benim kafamı karıştıran daha bir hafta olmadan %0.03'lük kayıp olması ve sürekli bu değerin çalkalanması.

Şuan %34 45 dakika gösteriyor AIDA64.
Eksik takmış yada takamamış olabilirler ama %34 45 dakika gayet güzel bir oran bence

Yeni konular

Geri
Yukarı