Çözüldü Acer Aspire 7 A715-42G'de hangi HDMI sürümü var?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cresty

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımın hangi HDMI sürümünü desteklediğini bilmiyorum ona göre monitör alacağım laptop bilgileri:
Acer Aspire 7 A715-42G nh. QE5ey. 003.
Ekran kartı: RTX 3050 4 GB.
İşlemci: Ryzen 7 5700U.
RAM: 8 GB.
SSD: 512 GB.

Hocam bu laptop kaç FPS alıyor oyunlarda bende almayı düşünüyorum.

Hocam geç görüyorum kusura bakmayın. Bilgisayarda bir değişiklik yapmadım ve 1 yıl geçti. Ağırlıklı olarak CS2, Valorant gibi oyunları oynuyorum ve CS2 de mapten mape değişmesine rağmen ortalama 140 FPS, Valorant'ta ise 150 civarlarında alıyorum. Düşük mü iyi mi siz karar verirsiniz ama bazı oyunları oynayamama şansınız var çünkü oyunlarda FPS droplar giriyor ve RAM çok düşük kalıyor. İlerleyen zamanlarda RAM taktırmayı düşünüyorum ki büyük ihtimal FPS drop sorunları kalkar.

Hocam geç görüyorum kusura bakmayın. Bilgisayarda bir değişiklik yapmadım ve 1 yıl geçti. Ağırlıklı olarak CS2, Valorant gibi oyunları oynuyorum ve CS2 de mapten mape değişmesine rağmen ortalama 140 FPS, Valorant'ta ise 150 civarlarında alıyorum. Düşük mü iyi mi siz karar verirsiniz ama bazı oyunları oynayamama şansınız var çünkü oyunlarda FPS droplar giriyor ve RAM çok düşük kalıyor. İlerleyen zamanlarda RAM taktırmayı düşünüyorum ki büyük ihtimal FPS düşmesi sorunları kalkar.

Aynen kalkar ben de 8'den 16 ya yükselttim.

Geri
Yukarı