Acer Aspire 7 A715-51G alınır mı?

Hocam saydığı programlar işlemci odaklı programlar 3050 yeterli gelecektir fakat oyunda oynamayı düşünüyorsa 3060 alması o açıdan daha uzun ömürlü olur. Eğer ben sadece okul odaklı kullanacağım arada da hafif oyunlar oynarım derse hem butceninde artması açısından Aspire tercih edilebilir, oyunda oynamayi düşünüyorsa victusa zorlasın.
Tamamdır hocam teşekkür ederim

Merhabalar,
Bende cuma günü bu laptopu aldım. Amazondaki 14.299 TL fiyatından. 2 gündür kullanıyorum. Genel olarak fiyat performans ürünü gibi. Çok oyun oynamayan biriyim ancak 12. nesil i5'lerde ekran kartı olmayan modeller bile bu fiyatta olduğu için bu laptopu tercih ettim. Yalnız hoparlörler laptopun alt yanlarında ve çok az ses çıkarıyor. Tam inceleyemedim. Sürücüleri otomatik yüklediği için kontrol de etmedim. Ses konusu için bir çözüm var mıdır? Ayrıca şarjı da bahsedildiği gibi çok iyi değil.

Merhabalar,
Bende cuma günü bu laptopu aldım. Amazondaki 14.299 TL fiyatından. 2 gündür kullanıyorum. Genel olarak fiyat performans ürünü gibi. Çok oyun oynamayan biriyim ancak 12. nesil i5'lerde ekran kartı olmayan modeller bile bu fiyatta olduğu için bu laptopu tercih ettim. Yalnız hoparlörler laptopun alt yanlarında ve çok az ses çıkarıyor. Tam inceleyemedim. Sürücüleri otomatik yüklediği için kontrol de etmedim. Ses konusu için bir çözüm var mıdır? Ayrıca şarjı da bahsedildiği gibi çok iyi değil.
Şarzı belirttikleri gibi 8 saat gitmez zaten içindeki 1240P performans odaklı bir işlemci
Benim ürün elime ulaşmadı yarın ulaşır büyük ihtimal , hoparlörleri kontrol edip geri dönüş yapacağım

Merhabalar,
Cihazın fan sesi nasıl yazar mısınız? Oyun dışında fanlar çalışıyor mu? Bazı laptoplar çok sorunlu, Boştayken bile 7/24 fan çalışıyor. @Furkanreiss

@thisms hocam şuana kadar oyun açmadım ama fan sesi rahatsız edici boyutta değil. ben de alırken tedirgin olmuştum. Ama oyunlarda ses artabilir.
macbook dışında sessiz çalışan makine bulmak çok zor ya. sipariş verdim yarın gelir bakalım. oyun oynarken ses çıkarması sorun değilde internette gezinirken, ders çalışırken fanı duymak dikkatimi bozuyor.

@thisms hocam şuana kadar oyun açmadım ama fan sesi rahatsız edici boyutta değil. ben de alırken tedirgin olmuştum. Ama oyunlarda ses artabilir.
Hocam biraz saçma bir istek olarak gelecek fakat fan sesini kaydedip bir yere yükleyebilme şansınız var mı acaba? Bende bu laptopu almayı düşünüyorum fakat iş yerinde de kullanacağım için fan sesinden biraz korkuyorum açıkçası.

Geri
Yukarı