Acer Aspire 7 A715-51G alınır mı?

Bütçe
15500
Ben Battlefield 1 oynuyorum hiçbir sıkıntı yok 70-100 FPS Ultra ayarlarda. Age of Empire 3 Definitive Edition da da sorun yok. Warband zaten çok eski bir oyun.
Programdan ayarlayınca bende de 30W ile 27 W arasında değişiyor ortalaması 28W. 28W kesin çizgi değil uzun süreli ortalama değer 28W zaten tanımı da bu eğer Intel'in sitesinden okursanız.

Ben dediğiniz oyunların hepsini Ultra ayarlarda 70-80+ FPS ile oynayacağınız düşünüyorum. Ben FH4, AoE3 DE ve BF1'de ki FPS değerlerini yazdım ona göre düşünün. Ben tek kanal RAM kullanıyorum eğer 16 GB RAM kullanılırsa daha yüksek FPS alınabilir ayrıca.

Attığım ekran görüntüsüne bakarsanız 28.4W değerini göreceksiniz ister o sürücüyü silin ister programı kullanın ben karışmam ancak işlemci olması gerektiği şekilde çalışır 2 yöntemle de.
Anladım hocam, yardımın icin teşekkür ederim. Zaten amaç işlemciyi gerektiği gibi çalıştırmak, acerin koyduğu 17W sınırını kaldırmak, bunu driver veya ThrottleStop yöntemi ile kaldırabileceğimi biliyorum, ama farklı model bazı bilgisyarlarda bu özellikler bios üzerinden veya başka bir şekilde bunları yapmak yasaklandı. Aynı durum bu bilgisyarın başına gelir mi? Emin olamıyorum, bu sebepten dolayı şu anda almak ile almamak arasındayım.

FPS artışı yaşadım eğer driverdense kurmayı düşünmüyorum hocam siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam siz bu bilgisayara sahipsiniz galiba. Ne yaptığınızı yazar mısınız? Bilgisayarda sürücü kurulu mu şu anda?

Son düzenleme:
Bunu aldım dün elime ulaştı. 2 saat civarı kurulum inceleme vs yaptım. Normal kullanımda fanın çok çalıstığını ve şarjın çok çabuk azaldığını gözlemledim. Bu fan ve şarj için bir ayar var mıdır?

Bunu aldım dün elime ulaştı. 2 saat civarı kurulum inceleme vs yaptım. Normal kullanımda fanın çok çalıstığını ve şarjın çok çabuk azaldığını gözlemledim. Bu fan ve şarj için bir ayar var mıdır?

Uygulamasından sessiz moda alıp pil tasaruffuyla bakabilirsiniz, maalesef bataryası çok iyi değil.

Acer care Center'dan bahsediyorsunuz sanırım. Sizin nasıl peki memnun musunuz?

Oyun performansından memmunum YouTube'deki başka 3050 laptoplarla FPS değerlerini karşılaştırdım çoğu oyunda aynı FPS'leri alıyorum. Bataryası ise cidden kötü, onun dışında bir sorun yaşamadım.

Oyun performansından memmunum YouTube'deki başka 3050 laptoplarla FPS değerlerini karşılaştırdım çoğu oyunda aynı FPS'leri alıyorum. Bataryası ise cidden kötü, onun dışında bir sorun yaşamadım.

Care Center ve Quick Access ikisini de kullanıyorum.

Oyun dışında da fanı sürekli çalışıyor gibi geldi bana. Sizin deneyimleriniz nasıl peki

Geri
Yukarı