Acer Aspire 7 A715 51G, Bliss OS 15 yükleme sırasında siyah ekranda kalıyor

S. Tibet

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben bigisayarıma bliss OS 15 yüklemek istiyorum fakat bildiğim her şeyi yapmama rağmen format esnasında siyah ekranda kalıyor tam olarak disk seçme alanına gelmeden önce.
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara minnettar kalırım, teşekkürler.

PC özellikleri:
İşlemci
: Intel Core i5-1240p 12 X 1.2 - 4.4 GHz, Alder Lake-p.
Grafik kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB laptop GPU - 4 GB VRAM, çekirdek: 1500 MHz, 50W TDP, GDDR6.
Bellek RAM: 40 GB, DDR4.
Hard disk: 1.512 GB SSD.

Herkese merhaba, ben bigisayarıma bliss OS 15 yüklemek istiyorum fakat bildiğim her şeyi yapmama rağmen format esnasında siyah ekranda kalıyor tam olarak disk seçme alanına gelmeden önce.
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara minnettar kalırım, teşekkürler.

PC özellikleri:
İşlemci
: Intel Core i5-1240p 12 X 1.2 - 4.4 GHz, Alder Lake-p.
Grafik kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050 4 GB laptop GPU - 4 GB VRAM, çekirdek: 1500 MHz, 50W TDP, GDDR6.
Bellek RAM: 40 GB, DDR4.
Hard disk: 1.512 GB SSD.

Farklı blissos sürümlerini deneyebilirsin belki.

Ama tavsiyem bir Linux dağıtımı kurup waydroid kullanman olur. Hem uygulama hem de sürücü desteği çok daha iyi GNU/linux tarafında.

Farklı blissos sürümlerini deneyebilirsin belki.

Ama tavsiyem bir Linux dağıtımı kurup waydroid kullanman olur. Hem uygulama hem de sürücü desteği çok daha iyi GNU/linux tarafında.

Hayır maalesef o da işe yaramamıştı, onu denedim. Sanal makinede bu sorunu aştım ama kullandığımda pek hoşuma gitmedi. Benim amacım yeni şeyler denemekti aslında, bu nedenle...

Ama tavsiyem bir Linux dağıtımı kurup waydroid kullanman olur.

Sözünü dikkate alarak Linux Fedora üzerinden waydroid kurdum ve benim için bu çok daha kullanışlı oldu.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı