Acer Aspire 7 A715-51G laptop 15.400 TL'ye alınır mı?

Cızırtıdan kasıt coil whine ise bende ki cihazda coil whine mevcut. Ancak artık coil whine neredeyse tüm elektronik cihazlarda var.

Acer Aspire 7 A715-51G Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240P, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050 Harici 4GB Ekran Kartı, Free DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Acer Aspire 7 A715-51G Dizüstü Bilgisayar, 15.6” FHD, Intel i5-1240P, 8GB RAM, 512GB SSD, GeFORCE Nvidia RTX 3050 Harici 4GB Ekran Kartı, Free DOS, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar www.amazon.com.tr
Bu pc yi yeni aldım. Şöyle bir sorunum var. WİN 11 Kurmak istiyorum ama SSD Yi görmüyor bir türlü. Ne yaptıysam olmadı. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Bu pc yi yeni aldım. Şöyle bir sorunum var. WİN 11 Kurmak istiyorum ama SSD Yi görmüyor bir türlü. Ne yaptıysam olmadı. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı?
Acerin sitesinden bu modelin driver sayfasına girip İNTEL IRST dosyasını indir çıkartıp Windows flash belleğini içine at Windows kurarken ssd kısmında sürücü yükleye bas bu dosyayı seç

Geri
Yukarı