Acer Aspire 7 A715 -51G nasıldır?

HP Victus'lara bakarken bugün bunu buldum tesadüfen ve ben de aldım. Sadece 8 GB RAM daha almak gerekiyor, 8 az gelir çünkü buna.

3 haftadır kullanıyorum 8gb ram da ekledim. Mediatek Wifi kartı sorunlu. Bazen internetten kopuyor, bazen ağları görmüyor, bazen de bilindik ağlar açık olmadığı halde hala açık zannediyor. Ben de başka bir wifi kartı sipariş verdim onu bekliyorum. Oyun yönünden çok zorlamadım 3d bulmaca tarzı bir oyunda bile(room 4) sıcaklık 90 dereceleri bulunca orta ayarlara çektim. Işık sızması görmedim ekranda, bazı kişiler bundan şikayet etmiş. Ölü pikseller var ama iade etmedim. Biraz kısıtlanmış bir pc, watt düşük olduğu için. Bios ve yazılımlar zaten zayıf. İlk kurulumda bile ssd.yi görmediği için windows kurulumda uğraştırıyor.

Zaten şimdi 16binlere çıkmış fiyatı. İmkanı olanlara Asus tuf gaming FA507NU-LP051 öneririm. Ddr5 ve rtx4050 özellikleri var. İşlemci de iyi. Fiyat olarak 10 gün önce 22600₺ civarıydı şimdi 24bin₺ olmuş fp olarak gene iyi bence.

Ben şu an kullanıyorum kardeşim bir sıkıntısı yok bende ölü piksel falan da yok. Oyun yönünden deneme fırsatım olmadı gibi sadece CS:GO oynadım onda da gayet iyi başarılıydı. Fan sesi diğer Gaming laptoplar gibi. Şarj cihazını çıkarınca oyun oynamak pek mümkün olmuyor. Şarj aleti takılı değilken 3 saat 3.5 saat kadar götürüyor. Açıkçası PC işlerinden anlamayan ben formatı tekte attım hiç de zorlanmadım. Ses olarak bence bir tık aşağıda. Kargoyu kutulamada falan sıkıntısı yok ama şu an çok F/P ürünü değil gibi benim aldığım zamanda F/P ürünüydü tam da değildi ama bana taksit seçeneğinde ekstra bir zam uygulamamaları. Kıyaslama yapıldığında ucuz gibi görünen Laptop'tu. Bu arada ben sade ve şık bir tarz sevdiğim için bu yönden güzel ama Gaming laptop tarzında değil. Alınabilir ama şu an pahalanmış gibi F/P olarak başka ürünlere bakabilirsin.

Geri
Yukarı