Acer Aspire 7 alınır mı?

Grazia

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir adet dizüstü bilgisayar almak istiyorum fiyat bandım 12K'dan yüksek değil. Ailem de internetten almaya çok güvenmiyor o yüzden MediaMarkt, vatan ve Teknosa gibi yerlerden bakmak zorundayım.
Bir adet şöyle bir laptop buldum. İnternetten videolara vs. baktım oyun performansı falan gayet iyi gözüküyor ama sizlere de sormak istedim. Acer hakkında en çok sıkıntı edilen durum ısı sanırım. Aldığım bilgiye göre ısınınca bilgisayarın metali değil de klavyenin etrafı ısınıyormuş. O yüzden çok rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Ek olarak bu ısınma sorununu soğutucuyla ne kadar düşürebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben bir adet dizüstü bilgisayar almak istiyorum fiyat bandım 12K'dan yüksek değil. Ailem de internetten almaya çok güvenmiyor o yüzden MediaMarkt, vatan ve Teknosa gibi yerlerden bakmak zorundayım.
Bir adet şöyle bir laptop buldum. İnternetten videolara vs. baktım oyun performansı falan gayet iyi gözüküyor ama sizlere de sormak istedim. Acer hakkında en çok sıkıntı edilen durum ısı sanırım. Aldığım bilgiye göre ısınınca bilgisayarın metali değil de klavyenin etrafı ısınıyormuş. O yüzden çok rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Ek olarak bu ısınma sorununu soğutucuyla ne kadar düşürebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller :)

Hocam internetten bu modelin daha iyisini alabilirsiniz, ama illa mağazalardan alacağım derseniz alabilirsiniz fakat 10.nesil Intel işlemciler fazla ısınıyor soğutucu garanti alın derim az da olsa idare eder malum yaz ayindayiz bir de.

Sizce bu alınıe mıydı hocam. İnternetten vs. araştırdım gayet iyi geldi gözüme.

Hocam moralinizi bozmak istemediğim için soylemedim ama bence değmezdi 10300H o fiyat için kötü bir işlemci bence ama gene de kullanirsiniz.

Hocam moralinizi bozmak istemediğim için soylemedim ama bence değmezdi 10300H o fiyat için kötü bir işlemci bence ama gene de kullanirsiniz.
Yani ben Valorant, Lol ve Fifa oynayacağım. Onun dışında bişey oynamam. Bu oyunları oynarken sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. İnternetten testlere vs. baktım. Birde sizce pc geldiği gibi soğutucu almak mantıklı mı ?

Mantıklı 10.nesil Intel ıslemcıler fazla ısınıyor az da olsa engellemıs olursunuz RAM'i cift kanal yapmayı unutmayın Valorant ve LoL'de neredeyse 2kati FPS sağlar.

Sizce bu alınıe mıydı hocam. İnternetten vs. araştırdım gayet iyi geldi gözüme.

Iptal edebiliyorsan et. Fiyatı donanım için fazla ve Wi-Fi kartı yüzünden mavi ekran yiyen çok ayrıca oyunlarda 99 derecelere çıktığı da söylenmekte. He iptal edemiyorsan sıkıntı yok UV yapar ısınmayı çözersin.

Ne yaptınız? Asus ile mi yola devam ettiniz? Eğer öyleyse bilgisayar hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilir misiniz?

Bilgisayar almak çok kafa karıştırıyor. Çok fazla seçenek var ve her konunun artısı eksisi hissettiriliyor. Forum ortamlarında bunlar da sıkça dile geldiği için çok daha fazla kafa karışıyor bizim gibi orta halli kullanıcılar için. Belki de en mantıklısı ilk gözüne kestirdiğini alıp kullanmak

Geri
Yukarı