Acer Aspire 7 alınır mı?

Arkadaşlarım bunları önermişti sizce nasıl?

High 1080p oynamayı tercih ederim RTX'e güvenerek alacağım sanırım.
Oynayabilirsin, DLSS teknolojisi ile daha güzel grafik elde edersin.

Hayır.

Arttırabilirsin.
Ne kadar olur SSD arttırma fiyatı?

Hayır.

Arttırabilirsin.
Ve son bir soru daha soracağım

Bu ikisinden hangisi alayım?

Ne kadar olur SSD arttırma fiyatı?

Ve son bir soru daha soracağım

Bu ikisinden hangisi alayım?

Nitro'yu alın. Kapasiteye göre değişir.

Hocam geçenlerde forumda bu modelle alakalı fanı ile ilgili bir kronik sıkıntı olduğunu okumuştum. Dikkat etmek lazım.

@tomhardy2022 2 gün önce ben de aynı modeli önerdim ve forumdan birisi kronik sıkıntılı olduğunu açıkladı. Diss atacağınıza keşke açıklama yapsanız :)

Selamünaleyküm kardeşim 42-43G'lerde bir problem yok işlemci olayını soruyorsanız Turbo'da kısıyor normal devirde oyun oynadıgınızda 3.16 3.20 calısıyor gayet iyi terbiyesizim kasa kalitesi menteşe kalitesi inanılmaz kaliteli süper bir şey yakın bir tanıdıgımıın deprem oldu üzerinde duvar düştü menteşeler sağlam laptop pert garantiye gönderecek depremzede oldugu icin. 51 g modelidir. Yanlış aksettirmeyin 42-43G 75 GL erde hiçbir sorun yok gönülrahatlıgıyla alabilirsiniz. Kendi ablam kullanıyor memnun gayet 43G var RTX 3050 modeli Acer garantisi naylon ama yapılacak şey makineyi harice monitore takıp sogutucu koyup kullanacan o kadar. Onun dısında absürt bir olay görmedim 9 aydır kullanıyorum ablam 3 aydır kullanıyor memnunuz. @Vito S

Selamünaleyküm kardeşim 42-43G'lerde bir problem yok işlemci olayını soruyorsanız Turbo'da kısıyor normal devirde oyun oynadıgınızda 3.16 3.20 calısıyor gayet iyi terbiyesizim kasa kalitesi menteşe kalitesi inanılmaz kaliteli süper bir şey yakın bir tanıdıgımıın deprem oldu üzerinde duvar düştü menteşeler sağlam laptop pert garantiye gönderecek depremzede oldugu icin. 51 g modelidir. Yanlış aksettirmeyin 42-43G 75 GL erde hiçbir sorun yok gönülrahatlıgıyla alabilirsiniz. Kendi ablam kullanıyor memnun gayet 43G var RTX 3050 modeli Acer garantisi naylon ama yapılacak şey makineyi harice monitore takıp sogutucu koyup kullanacan o kadar. Onun dısında absürt bir olay görmedim 9 aydır kullanıyorum ablam 3 aydır kullanıyor memnunuz. @Vito S

Hocam Acer Aspire 7'nin 42g 43G modelinimi öneriyorsunuz 51g almayalım mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı