Acer Aspire 7 RTX 3050 alınır mı?

Bütçe
10000-11000
Yani gaming iş için kullanılır evet ama her iş bilgisayarı oyun için kullanılamaz. Oyuncu bilgisayarı çeşitli işleri yapabilecek güçte ama iş bilgisayarı her oyunu açabilecek ve ya hızlı güzel fps'li verebilecek güçte değildir

Gösterebileceğini sanmıyorum.
3050 ti versiyonu ile aynı kasayı kullanıyor ve sonuç;

En azından fikir olur. Kullanici yorumları da gayet iyi. Isınma gibi bir problemi olduğunu düşünmüyorum çünkü 1 haftadir araştırıyorum rahat. Eski versiyonunda varmış ama okudugum kadariyla.

Dosya Ekleri

• IMG_20211126_205623.jpg
    IMG_20211126_205623.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 61
Bütçe o konuda kısıtlı 11.000 TL fazla geliyor. Sanırım şimdilik PC alamayacağım.
Dell alamasam bile farklı bir model bulurdum. Yoksa ilerde bunu da alamama ihtimalin çok yüksek. Müsait olduğumda belirttiğiniz bütçede laptop bulmaya çalışırım
Ben buraya Real

En azından fikir olur. Kullanici yorumları da gayet iyi. Isınma gibi bir problemi olduğunu düşünmüyorum çünkü 1 haftadir araştırıyorum rahat. Eski versiyonunda varmış ama okudugum kadariyla.
Kasayı ben bizzat kullanıyorum hocam :D

Şu an Acer'i alıp almamakla kararsızım içimden bir ses bir daha böyle bir fırsat gelmeyecek diyor.
Benim en başta demek istediğim Acer de iyi, ama bütçe arttırabilirsen Dell daha iyi. Hem teknik servis hem kasa hem islemci olarak.
Dell alamasam bile farklı bir model bulurdum. Yoksa ilerde bunu da alamama ihtimalin çok yüksek. Müsait olduğumda belirttiğiniz bütçede laptop bulmaya çalışırım

Kasayı ben bizzat kullanıyorum hocam :D
Yok hocam arkadaşlara bilgi olsun diye attim zaten ✌️

Kasa alienware teknolojisi barındırıyor diye biliyorum. Araştırırsanız soğutma sisteminin gücünü anlarsınız

Şu an Acer'i alıp almamakla kararsızım içimden bir ses bir daha böyle bir fırsat gelmeyecek diyor.
Bence almayın. İleride pişman olursunuz. Bu bilgisayara bakabilirsiniz. Bu bilgisayarın incelemerini de izledim. Sorunuz olursa çekinmeden sorun. Acer almaktan çok daha iyidir ve fiyatı da gayet uygun.

Aradaki farkı anlamamışsınız. Verilen Watt değerleri farklı. Dell PC daha fazla performans vererek bu ısılara çıkıyor ki gayet makul.

Bence almayın. İleride pişman olursunuz. Bu bilgisayara bakabilirsiniz. Bu bilgisayarın incelemerini de izledim. Sorunuz olursa çekinmeden sorun. Acer almaktan çok daha iyidir ve fiyatı da gayet uygun.

Aradaki farkı anlamamışsınız. Verilen watt değerleri farklı. Dell PC daha fazla performans vererek bu ısılara çıkıyor ki gayet makul.

Bu model 60 Hz mi bildiğim kadarıyla Gaming için 144 Hz olmalı.

Kalan 1500 TL bütçe ile monitör alabilirsiniz. Hem dizüstü bilgisayarınız olur ki performansı Acer modelinden daha iyi. Hem de monitör almış olursunuz. Yok ben illa kendi ekranı 144 Hz olsun diyorsanız daha fazla para ödemek zorundasınız.

Geri
Yukarı