Acer Aspire 7 RTX 3050 alınır mı?

Bütçe
10000-11000
Bundan bahsettim zaten hocam. Özellikleri çok iyi ama ısınıyor diyen var. 60 hz olduğunu zaten biliyorsunuz.
İçini açtıkları videoyu izledim. Bakır borulardan da çalmışlar ama fiyatını düşünce alınabilir. Yaz aylarında bir soğutucu ihtiyacı doğurur.

Ha bir de işlemcisi i5 11400H'dan bile güçlü onu da söyleyeyim

Daha güçlü değil. Tek çekirdekte 11400h çok daha başarılı ve Adobe gibi programlarda Intel optimizasyon sayesinde fark atıyor. Çok çekirdekte aşırı fark da yok.

Victus o fiyata zor bulunur . Özellikleri çok güzel ama ısınabilir. Karar sizin. Fiyatlara zam gelme ihtimali çok yüksek o yüzden acele edin. Ayrıca monitör ile 144 fps görebilirsiniz. Ekranı 60 hz çünkü
Daha güçlü değil. Tek çekirdekte 11400h çok daha başarılı ve Adobe gibi programlarda Intel optimizasyon sayesinde fark atıyor. Çok çekirdekte aşırı fark da yok.
Pardon hocam sanırım yanlış gördüm.

Farka örnek vereyim; 10300H - 4900HS'den daha çabuk render alabiliyordu bir testte. Tamamen optimizasyondan dolayı.
Victus o fiyata zor bulunur. Özellikleri çok güzel ama ısınabilir. Karar sizin. Fiyatlara zam gelme ihtimali çok yüksek o yüzden acele edin. Ayrıca monitör ile 144 FPS görebilirsiniz. Ekranı 60 Hz çünkü

Katılıyorum. Isınma sorunu çok can sıkmaz ama yazın 92 derece görme ihtimali var. Çok sorun olmaz bu fiyata çok iyi bence de.

Aşırı bilgisayar dahisi @Silinen üye sizde görün bunları.

Attığınız modellerin hiçbiri G15 değil, her markanın ısınan serileri var, attığınız konulardaki modeller hep ısınma sorunu olduğu bilinen modeller. G15 Alienware kasası kullanıyor ve ısınma sorunu yok.

Şimdi tam olarak ne öneriyorsunuz benim kafam karıştı?
Eğer 11000 TL civarında bütçeniz yoksa söylediğim bilgisayarın alın derim ben. Eğer çıkabiliyorsanız (çıkmanız çok iyi olur açıkçası) Gidip Dell G15 alın derim.

Geri
Yukarı