Acer Aspire A315 -41G kendi kendine kapandı

merihatas

Centipat
Laptop'u alalı 8 ay oldu şu ana kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Yaklaşık yarım saat önce YouTube'da video izlerken kendi kendine kapandı ve hiçbir tepki vermiyor. Yan tarafında şarjda iken yanan bir ışık var yanmıyor. Bilgisayar ısınmamışti bataryası çıkmıyor.
Tahminimce anakart ile bir sorun oluştu. Garantiye versem kullanıcı hatası deyip yollarlar mı?

Acer Aspire A315 -41G Hepsiburada üzerinden satın aldım.
Ek olarak güç tuşuna bastığım zaman fan sesi falan hiçbir tepki yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop'u alalı 8 ay oldu şu ana kadar hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Yaklaşık yarım saat önce YouTube'da video izlerken kendi kendine kapandı ve hiçbir tepki vermiyor. Yan tarafında şarjda iken yanan bir ışık var yanmıyor. Bilgisayar ısınmamışti bataryası çıkmıyor.
Tahminimce anakart ile bir sorun oluştu. Garantiye versem kullanıcı hatası deyip yollarlar mı?

Acer Aspire A315 -41G Hepsiburada üzerinden satın aldım.
Ek olarak güç tuşuna bastığım zaman fan sesi falan hiçbir tepki yok.
Pc'inizin büyük ihtimalle anakart veya ekran kartı hasar gördü. Garantiye yollarsan kullanıcı hatası diyip geri göndereceklerdir. Yaptırma işleminde ise 400 küsür para ödeyebilirsin. Benim başıma da aynı sorun geldi. Sen yinede garantiye yolla belki kullanıcı hatası demezler.

Yapılan inceleme sonrasında cihazda .......... arızası tespit edilmiştir. Garanti dahilinde değişimi sağlanmıştır. Şeklinde bir sonuç alacağınızı umuyorum. Tabi cihaz darbe, yüksek voltaj, sıvı teması görmediyse.

Bilgisayarı bıraktım tam uyuyacaktım içimden bir his çalışacağını söyledi. GERÇEKTEN DE ÇALIŞTI
şuan bilgisayardan yazıyorum :DDD
Bilgisayarın statik elektrik de almış olabilir. Eğer statik elektrikliyse boşaltman gerekir aksi takdirde tamamen bozulabilir. Laptoplarda bu işlem kolaydı galiba. Bende 2 tane laptop vardı. Birisi kapandı bir daha açılmadı. Birisi de statik elektrikten bozuldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı