Acer Aspire A515-45 ışık sızması normal mi?

Anıl_alp232

Kilopat
Daha fazla  
Laptop yeni alındı modeli Acer Aspire A515-45 ben gözümle baktığımda gözüme çarpan pek bir durum yok ama kamerayla çektiğinde biraz fazla gibi geldi. IPS panel. Siyah ağırlıklı videolara baktığımda bir rahatsızlık olmuyor ama yeni olduğu için emin olamadım.

Dosya Ekleri

• A008C41D-772A-416E-8216-CB314D766FFB.jpeg
    A008C41D-772A-416E-8216-CB314D766FFB.jpeg
    237,6 KB · Görüntüleme: 31
Laptop yeni alındı modeli Acer Aspire A515-45 ben gözümle baktığımda gözüme çarpan pek bir durum yok ama kamerayla çektiğinde biraz fazla gibi geldi. IPS panel. Siyah ağırlıklı videolara baktığımda bir rahatsızlık olmuyor ama yeni olduğu için emin olamadım.

IPS panellerde ışık sızması oluyor zaten genelde. Onun dışında Acer kullanıp ışık sızması yaşayan da çok kişi gördüm normal gibi.

Normal benim cihazımda da var. Servise gönderirsen ekran değişimi yapar ama yeni ekranda da çıkma ihtimali çok yüksek hem de daha alır almaz bilgisayarın servis görmüş oluyor. Rahatsız etmiyorsa boyle kullanmak en mantıklısı ya da iade edilip IPS ekran olmayan bir cihaz alınabilir.

Fotoğraf hiç net değil...

Neredeyse her IPS panelin ortak sorunu bu, üstteki arkadaşın da dediği gibi gönderirsen ekran değişimi veya yeni cihaz gönderilebilir ama %90 ihtimal onda da aynı durum olacak o yüzden seni rahatsız edecek derecede değilse böyle kullanman sorun yaratmaz.

Fotoğraf hiç net değil...

Farklı bir telefondan çektim bu daha net gibi emin değilim. Beni rahatsız etmiyor ben sadece sosyalden fikir almak istedim normal karşılanabilecek aşamayı geçmişse diye geç olmadan sormak istedim.

Dosya Ekleri

• 0D7D73A1-F7AE-4208-88C8-F84F2C86CBD4.jpeg
    0D7D73A1-F7AE-4208-88C8-F84F2C86CBD4.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 22
Fotoğraflarda ışık sızması genelde daha fazla görünür, sizi rahatsiz edecek durumdami fazla mi diye kontrol edin, değilse kullanmaya devam edin. IPS panellerde aşırı derecede olmadığı sürece ışık sızması normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı