Acer Aspire E1 BIOS'a girilmiyor

• Konuyu başlatan arslN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B

arslN

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Acer laptopum var eski püskü, bir format atayım dedim hiçbir şekilde BIOS'a giremiyorum. YouTube'den izlediğim videolarda Shift'e basılı tutup yeniden başlat diyor, onu da yapıyorum ama orada gene UEFI seçeneği gozukmuyor. Açilirken F2 ve Del tuşlarini denedim gene girmiyor. Yardım lazım?

Kitapçık elinizde var ise kontrol edin. Yoksa da Acer marka laptoplarda biraz farklı işliyor diye biliyorum BIOS'a girme falan.

Arkadaşlar Acer laptopum var eski püskü, bir format atayım dedim hiçbir şekilde BIOS'a giremiyorum. YouTube'dan izlediğim videolarda Shift'e basılı tutup yeniden başlat diyor, onu da yapıyorum ama orada gene UEFI seçeneği gozukmuyor. Açilirken F2 ve del tuşlarini denedim gene girmiyor. Yardım lazım?

Tam modelini verebilirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.

Pressing F2 might not work to Access the setup menu, but hitting CTRL+alt+del will pause the startup process and allow you to then press the F2 key to Access the setup menu. İngilizceniz varsa bu yönergeyi deneyin.

Pressing F2 might not work to Access the setup menu, but hitting CTRL+alt+del will pause the startup process and allow you to then press the F2 key to Access the setup menu. İngilizceniz varsa bu yönergeyi deneyin.

Denedim fakat işe yaramadı. Sağ olun gene de.

Klavyenizde bir problem olmadığına emin misiniz?

Eminim kullandım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı