Acer Aspire şarj ışığı yanıp sönüyor ve açılmıyor

Blossom

Centipat
Acer Aspire bilgisayarım açtıktan sonra aniden kapandı. Şarja taktığım zaman ilk başta yanan şarj ışığı, sonrasında söndü. Güç tuşuna bastığımda bilgisayar açılmıyor ve şarj ışığı yanıp sönüyor. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.si zamanında bende eski dizüstü bilgisayarımda yaşadım lehim kırılması veya soket bozulmuş tamircide tamir ederler benimki de 80 liraya olmuştu ama iyi bir yere götür derim çünkü 1 sene sırf bilgisayara girememiştim soket kötü yapıldığı için 3 4 sene önce.

1.si zamanında bende eski dizüstü bilgisayarımda yaşadım lehim kırılması veya soket bozulmuş tamircide tamir ederler benimki de 80 liraya olmuştu ama iyi bir yere götür derim çünkü 1 sene sırf bilgisayara girememiştim soket kötü yapıldığı için 3 4 sene önce.
Teşekkür ederim cevabın için. Şöyle bir güncelleme oldu: bilgisayarı daha sonradan şarj ettim full şarjdayken açmayı denedim, açıldı. Ancak daha sonra hata tespit edildi deyip yeniden başlattı. Şarja bağlı değilken açtığım zaman da yine örnekteki gibi aniden kapanma oldu. En azından açılıyor diyorum ama sorun nerede anlayamadık

Teşekkür ederim cevabın için. Şöyle bir güncelleme oldu: Bilgisayarı daha sonradan şarj ettim Full şarjdayken açmayı denedim, açıldı. Ancak daha sonra hata tespit edildi deyip yeniden başlattı. Şarja bağlı değilken açtığım zaman da yine örnekteki gibi aniden kapanma oldu. En azından açılıyor diyorum ama sorun nerede anlayamadık

Isınmadan dolayı kapanmış olabilir midir?

Geri
Yukarı