Acer Aspire V3-571G Wi-Fi Bağlanmama Sorunu

bagaj

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopum Acer Aspire v3-571g. PC'yi yeniden başlatma yapınca WiFi internet yok, güvenli diyor ve bağlanmıyor. Tek çözüm olarak sistem geri yükleme yapıyorum. Ne yaptıysam başka türlü olmadı. WiFi driver güncelledim, kaldırdım tekrar yükledim, devredışı bırakıp tekrar aktifleştirdim ama hiçbiri çare olmadı. Çözüm içim ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece sizin ağınıza mı bağlanmıyor yoksa hiçbirine mi.

Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı Yönergesine göre uygulayın.

Devamı halinde uygulayıp raporu ekleyin. MiniToolBox ile İnternet Ayarları Onarımı
Hata hala devam ediyor. Durup dururken ağ kopuyor ve ağa telefonla bağlanınca PC'yi ağdan atıyor. Modemi resetlemeyi ve ip çakışması olabilir diye ip atamayı denedim. Acaba laptopun Wireless kartında mı sıkıntı var? Raporu ekledim.

Dosya Ekleri

• MTB.txt
    26,7 KB · Görüntüleme: 192
Iobit ürünlerini, Avira Phantom VPN'yi, CyberGhost'i kaldırın. Driverlarını DriverPack gibi uygulamalarla güncelleştirmişsin.

Soruma da cevap vermedin. Kablosuz olarak sadece sizin modem'e mi bağlanmıyor yoksa başka kablosuz ağlarada mı bağlanamıyor ?

Bu esnada farklı cihazlar kablosuz ağına bağlanmaya devam edebilmekte mi ?

Iobit ürünlerini, Avira Phantom VPN'yi, CyberGhost'i kaldırın. Driverlarını DriverPack gibi uygulamalarla güncelleştirmişsin.

Soruma da cevap vermedin. Kablosuz olarak sadece sizin modem'e mi bağlanmıyor yoksa başka kablosuz ağlarada mı bağlanamıyor ?

Bu esnada farklı cihazlar kablosuz ağına bağlanmaya devam edebilmekte mi ?
Başka kablosuz ağlara da bağlanmıyor. Diğer cihazlar bağlı kalıyor sadece PC'yi ağdan atıyor.

Bilgisayar kaynaklı olduğu anlaşıldı bu şekilde. Dediğim adımları yapın. Halen devam ediyorsa bilgisayarı ağ ile güvenli modda başlatın. Bu şekilde kullanın. Ağdan atma durumu olacak mı.
Ağ ile güvenli modda başlattım. Ağdan atma yapmadı. Bir de şunu farkettim sadece iPhone ağa bağlanınca ağdan atıyor. Başka cihazlarla bağlanınca bir şey olmuyor.

Biraz önce güvenli modda hata vermedi yazmıştım. Ancak tekrar denedim maalesef ağdan atıyormuş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı