Acer E5-521g BIOS ekranında hiçbir şey seçilmiyor

Mordo RS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop un modeli Acer E5-521G-8839
Önce bir mavi ekran hatası aldım yeni kurulum yapmaktan baska çarem yoktu bende yeniden kurdum fakat bilgisayar hazırlanıyor yazarken şarj bitti ve tekrar açıldığında bilgisayar beklenmedik şekilde kapatıldı yazdı. BIOS menüsüne girdiğimde ise üst menüde gezinebiliyorum fakat yukarı aşağı hiçbir türlü hareket edemiyorum.
Direkt boot cihazı secme menusune de girmiyor, BIOS pilini çıkarıp takacaktım(saçma olabilir)fakat her şeyi soktum bios pili alt tarafta kaldi daha da sökersem elimde kalır.

Son düzenleme:
Arkadaşlar laptop un modeli Acer E5-521G-8839
Önce bir mavi ekran hatası aldım yeni kurulum yapmaktan baska çarem yoktu bende yeniden kurdum fakat bilgisayar hazırlanıyor yazarken şarj bitti ve tekrar açıldığında bilgisayar beklenmedik şekilde kapatıldı yazdı. BIOS menüsüne girdiğimde ise üst menüde gezinebiliyorum fakat yukarı aşağı hiçbir türlü hareket edemiyorum.
Direkt boot cihazı secme menusune de girmiyor, BIOS pilini çıkarıp takacaktım(saçma olabilir)fakat vidaları sokmeme rağmen kapagi açamadım nasıl düzeltebilirim bunu?

Bir ara benim de başıma gelmişti bilgisayarı formatlarken şarjı bitmişti. Çok sancılı bir durum... Tam hatırlamıyorum ama internet Cafe'ye gidip format USB'si hazırlayıp öyle format atmıştım galiba.

Bir ara benim de başıma gelmişti bilgisayarı formatlarken şarjı bitmişti. Çok sancılı bir durum... Tam hatırlamıyorum ama internet Cafe'ye gidip format USB'si hazırlayıp öyle format atmıştım galiba.
Cevabınız için teşekkür ederim ama Bios ekraninda hicbir sey seçilmiyorki diski nasil seçtiniz?

Geri
Yukarı