Acer E5-521G NX-MS5EY-003 nasıldır?

Kamil polat

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar hocam. Yıllardır bu siteyi takip ediyorum daha çok youtube'dan danışmak istediğim bir sey var. Size işin ehli olduğunuzu düşünerek. Konuya geleyim. Üniversite öğrencisiyim ve AutoCad SolidWorks gibi çizim programlarını kullanmak için laptop almayı düşünüyorum. Arkadaşımda leptopunu satmayı düşünüyormuş denk geldi ve 700 liraya Acer'in e5-521g-nx-ms5ey modelini almaya karar verdim. Özellikleri 4 GB RAM 2 GB AMD Readon R5 m240 ekran kartı ve AMD A8 6410 işlemcisi var. Sizce bu doğru bi kararmı ürünün sıfır fiyati 1100 lira kadar. Alacağım ikinci el ürün ise çok temiz sıfır ayarında işimi görürmü sizce ne dersiniz ? Doğru bi karar vermiş olur muyum? Öğrenciyim sonuçta boş yere para vermek istemiyorum. Şimdiden anlayışınız ve cevaplarınız için çok teşekkürler! www.pcdepo.com/acer-e5-521g-nx-ms5ey-003-notebook

Son düzenleyen: Moderatör:
Notebook üzerinde AMD işlemcileri önermiyorum. Hem fazla ısınıyorlar, hem performansı düşük oluyor. Ayrıca kasa toplayıcısı Acer. Al birini, vur ötekini. Bütçenizi biraz daha arttırın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı