Acer ED270UP 27" 165Hz 1ms alınır mı?

Tabii ki mümkün. Yazan değeri vermez genelde. Bi nevi kandırmaca aslında. Kaliteli bir monitör almanı tavsiye ederim. En azından bilinen 1ms'e yakın ürünler.

Zaten bu seviyede bir monitör almak + 1ms almak istiyorsan en kötü 3 bin cepten çıkmalı. Bence 7-8ms dedikleri doğrudur. Araştırmanı tavsiye ederim. 2.000TL'ye hem 2k hem 1ms monitör alman imkansız.

Zaten bu seviyede bir monitör almak + 1ms almak istiyorsan en kötü 3 bin cepten çıkmalı. Bence 7-8ms dedikleri doğrudur. Araştırmanı tavsiye ederim. 2.000TL'ye hem 2k hem 1ms monitör alman imkansız.
Kurumsal firmaların yalan yanlış şeyler yapacagını sanmıyorum 1ms yazıyorsa 1ms idir aksini yazacakalrını sanmam

:D Çok masumsun be kral. Biraz araştırmanı tavsiye ediyorum. Eminim onun 1ms olmadığından :D gene de senin kararın.

:D Çok masumsun be kral. Biraz araştırmanı tavsiye ediyorum. Eminim onun 1ms olmadığından :D gene de senin kararın.
Otomatik olarak İade hakkım olmazmı sonuçta yazılan üründen farklı olarak gelicek. internette olumlu yorumlarda var canavar gibi diyende var sizin gibi paraya bak 2 k monitör olmaz diyende ancak F/p ürünü olarak geçiyor bu işi satın alıp denemek mi gerekli illa Hepsiburadan aldım Cumartesi gelicek test edip memnun kalmazsan sebebsiz şekilde iade hakkım oluyor o sitede peki benim gibi düşünen insanların hepsi mi yanılmış olabilir sizce?

O 1 ms yazan mprt değeri muhtemelen 4 ms gtg değeridir 7-8 ms oluyor diyenleri dikkate almanızı tavsiye ederim

O 1 ms yazan mprt değeri muhtemelen 4 ms gtg değeridir 7-8 ms oluyor diyenleri dikkate almanızı tavsiye ederim
Monitör açıklaması hem oyun için tasarlanmıs ws yazıp hemde 7 8 ms verebilir mi. böyle bi karaktersizlik yapmaz ya koca firma resmen dolandırıcılık olur ama bu eminmiyiz

Geri
Yukarı