Acer EG240Y Pbipx neden ucuz?

Bozdan teknoloji mağazasını tavsiye etmem kusurlu malları ucuza hatlarını belirtmeden satıyorlar geçen ay ölü pixelden bunu alt modelinde ağzımız yandı güç bela tüketici haklarına şikayet ettirerek iade ettirdim bu hafta.

Bozdan teknoloji mağazasını tavsiye etmem kusurlu malları ucuza hatlarını belirtmeden satıyorlar geçen ay ölü pixelden bunu alt modelinde ağzımız yandı güç bela tüketici haklarına şikayet ettirerek iade ettirdim bu hafta.
Ölü pikseli satıcının bilme ihtimali yok ki. kutular bize doğrudan fabrikadan kontrol edilmeden geliyor sıfır sonuçta.

acer zaten ucuz diğerlerine göre. bende de acer var. daha önce aoc kullanmıştım malzemesi çok kaliteliydi. şu an acer kg271 kullanıyorum monitörün plastiği harbi pazar plastiği 75 hz dp yok mesela hoparlörleri aşırı kötü ayağını minicik yapmışlar monitörün en altında bağlantı yeri sallanıyo biraz. aocnin ayağı uzundu monitörün tam ortasındaydı bağlantı noktası. daha sabit duruyordu masada. dp vardı 75 hz için gereksiz ama maaliyet işte. hoparlörleri iyiydi vs vs

Yeni konular

Geri
Yukarı