Acer EK220Q kullanılmış geldi

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Arkadaşlar Acer EK220Q aldım ve sabah elime geçti. Kutusunu açarken zaten anladım paketler yırtık monitörün her yeri leke parmak izi ve 2 tane ölü piksel var bir noktadan ışık sızması. Paketler yırtık ve ben yırtmadım, yanlışlıkla çerçevedeki jelatini çıkardım iade ederken sorun olur mu ya da paketler yırtık diye kabul etmeme gibi bir durum yaşanır mı? Bir de Hepsiburada'nın depoları daha güncel eski ürünler satmıyorlar diye pahalıya da aldım ve iade edip başka bir satıcıdan aynı ürünü alsam bana yine şu an kullandığımın aynısını gönderirler mi?

Büyük bir ihtimalle birisi almış. 10 gün falan kullanmış. Sonra iade etmiş olabilir. Yerinde olsam iade ederdim başka mağazalardan da iade edilmiş ürün gelme ihtimali var. Ama kutusu yırtık falan gelmez bence. Eğer gelirse de şansına küs. Bu gerçekten büyük şanssızlık olur

Büyük bir ihtimalle birisi almış. 10 gün falan kullanmış. Sonra iade etmiş olabilir. Yerinde olsam iade ederdim başka mağazalardan da iade edilmiş ürün gelme ihtimali var. Ama kutusu yırtık falan gelmez bence. Eğer gelirse de şansına küs. Bu gerçekten büyük şanssızlık olur

Hocam iade ederken arzalı falan yazıyım mı yoksa direkt mi iade edeyim

Geri
Yukarı