Acer EK220QABI 21.5 alınır mı?

Bende var çok memnunum. Alınır.

Umarız dolar ciddi anlamda düşer ve konu açmak için 30 dakika beklemek istemiyorum, dolar hangi durumlarda düşüyor, mesela seçim olsa düşer mi? hangi durumlarda düşer?
Dolar düşmez hocam. Seçimde falan saatlik düşer sonra tekrar artar onlar da fiyatlara yansımaz. Paran varsa hemen al sonra niye almadım diye pişman olma.

Kanka sana şöyle söyliyeyim ben bozdan teknoloji isimli satıcıdan aldım ve aldığım zaman 650 TL ydi dolar da 6.90 gibi bir şeydi. Dolar 6.78'lere düştü ve monitör 620 TL'lere düştü. Şimdi baktım 700 TL olmuş. Doların düşeceğini de düşünmüyorum. İnşallah düşer. Alabilme şansın varsa al.

Tabii ki de sorabilirsin. Mesaj atmana gerek yok soru izni için.

Ben Teknobiyotik A2.5 Killer - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, RX560 4GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik bunu alacağım ama PSU'yu değiştireceğim çünkü buna sistemi emanet edemem, dün 500W PSU vardı 100 TL idi şimdi o kalkmış stokta yok veya çakallık yapmışlar 400W var 82 TL 1 tane daha var 80+ serfitikalı ama 200 TL ben o kadar para veremem bütçem yok RX 560 için 450W önerıyorlar ben 80 TL'lik 400W'a emanet edebilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı