Acer EK220QABI FreeSync açma

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Merhaba arkadaşlar.
Monitör aldım ama FreeSync nasıl açılacağını bilmiyorum.
Kullanıp da bilen kişi varsa söylerse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon ayarları> Ekran sekmesinden FreeSync'i açık konuma getirin. (Adrenalin 2019 sürümü için konuşuyorum.)

Bu arada ekran kartınız fazla ısınıyor, siyah ekran problemi filan oluyorsa Radeon 19.12.1 sürümünü indirin. Bende de RX 570 var.

Radeon ayarları> ekran sekmesinden FreeSync'i açık konuma getirin. (Adrenalin 2019 sürümü için konuşuyorum.)

Bu arada ekran kartınız fazla ısınıyor, siyah ekran problemi falan oluyorsa Radeon 19.12.1 sürümünü indirin. Bende de RX 570 var.

Isındığını nereden biliyorsunuz gelip ölçtünüz mü?

Isınıyor ise dedim. Kesin olarak ısındığını iddia etmedim.

74 derecenin üstünde ise fazla ısınıyordur.

Pardon.
Sizin boşta kaç derece?
Radeon ayarları> ekran sekmesinden FreeSync'i açık konuma getirin. (Adrenalin 2019 sürümü için konuşuyorum.)

Bu arada ekran kartınız fazla ısınıyor, siyah ekran problemi falan oluyorsa Radeon 19.12.1 sürümünü indirin. Bende de RX 570 var.

Ama burada fazla ısınıyor demişsiniz o yüzden dedim.

Pardon.
Sizin boşta kaç derece?

Ama burada fazla ısınıyor demişsiniz o yüzden dedim.
Arada virgül var. Cümleyi tekrar okuyun.

Bendeki model MSI'ın en üst seviye ekran kartı modeli olan Gaming X. O yüzden ısınma sorunu yaşamadım. En fazla 60 dereceyi gördüm. Under volt işlemi yaptığımda (core voltajı -56mV yaptığımda) 57-58 dereceyi geçmiyor.
Tabi bunda kasamın da büyük önemi var. Zira 3 tane fan direkt olarak ekran kartıma soğuk hava üflüyor. Standart bir kasada ise kartın sıcaklığı 63 dereceyi geçmiyordu.

Arada virgül var. Cümleyi tekrar okuyun.

Bendeki model MSI'ın en üst seviye ekran kartı modeli olan Gaming X. O yüzden ısınma sorunu yaşamadım. En fazla 60 dereceyi gördüm. Under Volt işlemi yaptığımda (Core voltajı -56MV yaptığımda) 57-58 dereceyi geçmiyor.
Tabi bunda kasamın da büyük önemi var. Zira 3 tane fan direkt olarak ekran kartıma soğuk hava üflüyor. Standart bir kasada ise kartın sıcaklığı 63 dereceyi geçmiyordu.

Ben daha test yapamadım.
4 Fanım var önü Full mesh şu an bile soğuk.

MSI Afterburner ile 10 dakika oyun oynadıktan sonra oyun içerisinde ekran görüntüsünü alıp atın.
Ölçtünüz mü ki soğuk olduğunu söylüyorsunuz?

MSI Afterburner ile 10 dakika oyun oynadıktan sonra oyun içerisinde ekran görüntüsünü alıp atın.

30 Dk oyun testim (Rainbow Six Siege ) yüksek ayarlar 720P'de 170 FPS alıyorum ekran kartı sıcaklıgı 64-65I görüyor.

İyi midir sizce?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı