Acer EK220QABI nasıldır?

Sonradan değiştirilmesi gerekir bence ama bütçe kısıtlıysa tabii ki de kullanabilirsiniz.
Sonradan değiştirmeyi şöyle düşündüm. Diyelim ben çok fazla rekabetçi oyunlar oynuyorum babamdan istedim işte 144hz monitör almak için o der ki senin zaten monitörün var, ve haklı olur yani. Yani o konuda bir sıkıntı yaşayabilirim ne yapmalıyım?
Bence sistem kısmadan bu monitör ile 7-8 ay idare edin istiyorsanız sonradan 144hz bir monitöre geçiş yapabilirsiniz.
Dediğim gibi sıkıntı olabilir monitör değiştirmek.

Genelde CS:GO, Valorant oynuyorum fakat son zamanlarda hikayeli oyunlara da sardım.

Arkadaşın dediği gibi bütce kısıtlıysa olur rekabetçi oynuyorum ekranımın 140 200 FPS güzel şekilde çizsin diyorsan. Gelecekde daha yüksek HZ sahip monitörlere geçebilirsin.

Pedere anlat, bu sistem ancak 144 hz monitörde iş görüyor de. Yada bunun geçici bir monitör olduğunu söyle. İlerde değiştireceğim çünkü bu sisteme göre dandik falan de.

Ben tıpatıp bu sistemi ve monitörü kullanıyorum. Oyunlarımı genelde ağır modlu bir şekilde yüksek ayarda falan açtığımdan dolayı max 70 fps görüyor. Bu yüzden 75 hz yeterli geldiği için Acer'i aldım. Fazlası gereksizdi bana.

Bir monitör alırsam en az 3-4-5 yıl kullanacağım. Sizce sistemden kısıp monitöre şimdi para vermek mi mantıklı yoksa monitörden kısmak mı mantıklı.

Geri
Yukarı