Acer ES1-512 laptopta touchpad çalışmıyor

aVci one

Femtopat
Daha fazla  
Acer ES1-512 laptopuma geçenlerde güncelleme gelmişti güncellemeyi yaptıktan sonra touchpad ve Windows arama çubuğu çalışmamaya başladı. Touchpadi aktif etmek için videolar izledim ama beceremedim. Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer ES1-512 laptopuma geçenlerde güncelleme gelmişti güncellemeyi yaptıktan sonra touchpad ve Windows arama çubuğu çalışmamaya başladı. Touchpadi aktif etmek için videolar izledim ama beceremedim. Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.
Bu laptoptan bende de vardı. Klavye üzerinde touchpad aktif etme tuşu var. Bu tuş ile aktif edebiliyordun. Ben öyle çözdüm sorunu. Dener misin?

Eğer klavyeden aktif olmuyorsa yazılım gereklidir muhtemelen. Bazı laptoplarda hem açıp kapama için hem de kısayol için yazılım gerekiyor. Acer'in sitesinden bilgisayar modelinizin sürücülerine bakarsanız bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı