Acer ES1-533 sistem nasıl Windows 7 yapılır?

metehan312123

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bugün sizlerle bir derdimi paylaşacağım. Arkadaşlar ben Acer ES1-533 bilgisayarıma performansını beğenmediğim için bilgisayara ürün anahtartıyla gelmiş olan Windows 10'dan Windows 7'ye geçmeye karar verdim. Fakat içimde bir UK'de var, çünkü ben bu bilgisayara Windows 10'dan Windows 8.1'e geçtim. Performansı harika idi. Fakat ekran kartı sürücümü kuramıyordum ve tekrardan Windows 10'a geçmek zorunda kaldım. Ama gerçekten Windows 10 performansı bu tarz bilgisayarlar için gerçekten kötü. Bu yüzden Windows 7'ye geçme kararı aldım. Fakat tekrardan kurduğumda ya Windows 7'de de aynı sıkıntıyı yaşarım diye tüylerim ürperiyor, denmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Fakat Windows 10'da kaldığımda performans epey düşük ve Intel'in kendi sayfasında Windows 7'ye dair herhangi bir driver bulunmamakta. Ne yaparım da Windows 7'ye geçerim? Şimdiden sağ olun.

Es1 572 kullanıyorum. Windows 7'ye geçince dokunmatik yüzey sorunu yaşadım bayağı. Sonra kendi kendine düzeldi. Yani sürücü sorunu yaşamanız muhtemel.

Hocam, sürücü yoksa geçmeyin. Sıkıntı olur.

Geri
Yukarı