Acer Extensa 15 alınır mı?

Anladığım kadarıyla baya işime yarayacak gibi zaten günlük işlerimi halledip orta seviyeli oyunlar oynarım o da en fazla 1-2 saat....malzemesi nasıl peki ve oyunlardaki performans ısınması sorunu nasıl?
Malzeme plastik ama kalite hissiyatı iyi. Isınma yük altında max 90-92 yi gördü. Yanında bir fan almanız faydalı olacaktır.

Ben bir aydır kullanıyorum. Memmnunum ama kullanırken altına bir fan almanız faydalı olacaktır. Performans açısından hiç üzmez.
Ben bu laptopu önermiyorum kimseye bütçeniz ne kadar efendim bulurum size ben ve laptopta ne yapacaksınız genelde ve ne oynuyacaksınız?
Oynatır. Ama hangi ayarlar orasını bilemiyorum:(
Kusura bakmayın rahatsız ettim fakat bana yardımcı olursanız sevinirim
Bu ürünler arasında kaldım..
Acer ısınma olayı varmış fan sesi yüksekmiş ve bataryası çıkmıyormuş duyduğuma göre.....Lenovo ise memnun kaldığım bir marka daha önce kullanmıştım

Acer ısınma olayı varmış fan sesi yüksekmiş ve bataryası çıkmıyormuş duyduğuma göre.....Lenovo ise memnun kaldığım bir marka daha önce kullanmıştım

Ve IdeaPad 5 14 inch ryzen 5, 8gb var

Ve IdeaPad 5 14 inch ryzen 5, 8gb var
Amd güzeldir. Ama oyun konusunda mx330 kadar güçlü değil. Fan sesi çok fazla değil Extensa nın. Zaten çoğunlukla kulaklıkla kullanıyorum. Isınma her laptopta olur. Gidip oyun bilgisayarı alsanız dahi 90 dereceyi görme ihtimaliniz çok yüksek hemde bu havalarda. Extensa almanızı öneririm. Yanında da bir bilgisayar fanı alın, ama fan alırken bilgisayarın fan kapakçığının altına geliyor mu, hızı nasıl bunları kontrol ederek alabilirsin.

Amd güzeldir. Ama oyun konusunda mx330 kadar güçlü değil. Fan sesi çok fazla değil Extensa nın. Zaten çoğunlukla kulaklıkla kullanıyorum. Isınma her laptopta olur. Gidip oyun bilgisayarı alsanız dahi 90 dereceyi görme ihtimaliniz çok yüksek hemde bu havalarda. Extensa almanızı öneririm. Yanında da bir bilgisayar fanı alın, ama fan alırken bilgisayarın fan kapakçığının altına geliyor mu, hızı nasıl bunları kontrol ederek alabilirsin.
Hoşuma giden ürün bu LENOVO IdeaPad 5 14"/Ryzen 5 4500U 2.3/8GB Ram/512GB/FHD Win 10 Laptop Platin Grisi 81YM003JTX Lenovo
Acer hakkında bazı duyumlar almıştım kronik mı neymiş fala ısınma ses yapma performans açısından tat vermeme vs.
Eğer bu şikayetler şehir efsanesi ben memnunum derseniz vatanda var almayı düşünüyorum

Hoşuma giden ürün bu LENOVO IdeaPad 5 14"/Ryzen 5 4500U 2.3/8GB Ram/512GB/FHD Win 10 Laptop Platin Grisi 81YM003JTX Lenovo
Acer hakkında bazı duyumlar almıştım kronik mı neymiş fala ısınma ses yapma performans açısından tat vermeme vs.
Eğer bu şikayetler şehir efsanesi ben memnunum derseniz vatanda var almayı düşünüyorum
Oyun oynarken max 90 dereceyi gördü. Ama işlemcide frekans düşürme özelliği var. Isınması bu yüzden pek zararı dokunmaz. Almanızı isterim açıkçası ben halen memnunum. Ama alırken yanında güzel bir fan da almayı unutmayın derim. Ayrıca direk olarak vatanda ki görevliyle birlikte bilgisayarın kurulumunu yapıp inceleyin, bir yerinde sorun var mı yok mu diye. Klavye tuşları çalışıyor mu, bunları deneyipte alın.

Geri
Yukarı