Acer Gaming Aspire 7 A715-42G vs Nitro 5 AN515-45 NH.QBAEY.002

attığım hp nasıl sizce
Acer ile tüm özellikler neredeyse aynı, bir tek HP'de Ti ekran kartı var ki o da son güçte çalışmıyor, ACER'in ise soğutması iyidir.

Markayı kötülemek doğru değil, Pavilion serisi pek iyi değil diyelim.
En mantıklısı ilk attığınıza 8 GB RAM eklemek olacaktır.
:) Ben çektim o çekmesin. Ama bir musibet bin nasihatten iyidir demişler, kendi bilir.

Acer ile tüm özellikler neredeyse aynı, bir tek HP'de Ti ekran kartı var ki o da son güçte çalışmıyor, Acer'in ise soğutması iyidir.

:) ben çektim o çekmesin. Ama bir musibet bin nasihatten iyidir demişler, kendi bilir.

Omen serisi şahane bir seri, HP gibi ortalamanın üstündeki bir firmaya direk uzak dur demek yanlış olur. Ama Pavilion modelleri kötü.

hocam peki acer nitro fiyat farkına değer mi aspire ile arasındaki
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...RQBP?magaza=by-pro&url_src=and-product-detail

Bu da çok iyi, 165 Hz ekran, 1 TB HDD, 16 RAM ve hem Acer hem de HP'de olan ekran kartlarının daha yüksek TDP'li hali yani daha güçlüsü.

Aspire ile aradaki farka değer kardeşim, Aspire'nin islemcisi oyun için değil, bilgine. U serisi işlemciler oyun için değil de daha çok ofis için uygundur. Gaming laptoplarda U serisi değil H serisi işlemciler olur. Sorun yaşama yani.
Attığım modeli de değerlendir, ben de onu almayı düşünüyorum nasipse.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...RQBP?magaza=by-pro&url_src=and-product-detail

Bu da çok iyi, 165 Hz ekran, 1 TB HDD, 16 RAM ve hem Acer hem de HP'de olan ekran kartlarının daha yüksek TDP'li hali yani daha güçlüsü.

Aspire ile aradaki farka değer kardeşim, Aspire'nin islemcisi oyun için değil, bilgine. U serisi işlemciler oyun için değil de daha çok ofis için uygundur. Gaming laptoplarda U serisi değil H serisi işlemciler olur. Sorun yaşama yani.
Attığım modeli de değerlendir, ben de onu almayı düşünüyorum nasipse.
aynı zamanda okul icin kullanacagım mühendislik derslerinde onda da mı H serisi U serisinden iyi?

aynı zamanda okul icin kullanacagım mühendislik derslerinde onda da mı H serisi U serisinden iyi?
Tabii ki her alanda H serisi iyidir. Daha üst düzey performanslar için tasarlanır. Aspire'nin ben hâlâ neden çıktığını daha doğrusu Acer'in neden öyle saçma bir konfigüre yaptığını anlayamadım.

Geri
Yukarı