Aspire 7 A715-42 vs TUF Gaming A15 vs Aspire7 A715-42G vs Nitro 5 AN515-45

Daha fazla  
Arkadaşlar hangi laptopu almalıyım? Hem oyun hem de yazılım için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ısınma konusunda ve fan sesinin olabildiğince az çıkması benim için önemli yine de Nitro mu almalıyım? Bilgin var mı?

16 GB versiyonun testi burada var, bence idare eder bir soğutması var. Fan sesi yükte her Gaming cihazda fazla olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eklemeyi unuttum bir de pil önemli.

Buradaki hiçbir cihaz doğru düzgün pil ömrü sunmaz açıkçası, hepi topu 3 saat civarı çoğu.

16 GB versiyonun testi burada var, bence idare eder bir soğutması var. Fan sesi yükte her Gaming cihazda fazla olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki hiçbir cihaz doğru düzgün pil ömrü sunmaz açıkçası, hepi topu 3 saat civarı çoğu.
Öncelikle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Oyun oynamiyorkende fanlar çalışır mı veya fanlari kapatma veya kısma seçeneği var mıdır?

Öncelikle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Oyun oynamiyorkende fanlar çalışır mı veya fanlari kapatma veya kısma seçeneği var mıdır?

Var oyun oynamadığınız sürece fanlar çalışmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı