Acer İstanbul servisi nasıldır?

YUSER

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4050 8GB İntel i5 12500H 16GB DD4 RAM
BIOS şifremi unuttum ve ne denesem bulamadım. Bu yüzden Acer servise yazdım ve ürünü İstanbul servise gönderin dediler. Trabzon'da yaşıyorum. Servisten kaç günde döner veya bir sorun olur mu?

Servise göndermeden önce şuraya bir göz atın derim. Windows'a erişebiliyorsanız işiniz kolay gibi duruyor.

Servise göndermeden önce şuraya bir göz atın derim. Windows'a erişebiliyorsanız işiniz kolay gibi duruyor.
Windows'a erişiminiz yoksada şu videoda ki adımları deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Baktım ama orada denilen uygulamayı kullanmayı bilmediğim için risk almak istemedim.

Videoda ki yöntemi deneyebilirsin o daha güvenilir. Şifreyi birden fazla kez yanlış girdiğinde bir kod veriyorsa onu biosbug.com sitesine girerek arka kapı şifresi oluşturuyorsun. BIOS'a erişim sağlayınca da şifreni sıfırlarsın. Bunlarla çözemezsen öyle gönder servise, vakit kaybına değecek bir sorun değil.

Videoda ki yöntemi deneyebilirsin o daha güvenilir. Şifreyi birden fazla kez yanlış girdiğinde bir kod veriyorsa onu biosbug.com sitesine girerek arka kapı şifresi oluşturuyorsun. BIOS'a erişim sağlayınca da şifreni sıfırlarsın. Bunlarla çözemezsen öyle gönder servise, vakit kaybına değecek bir sorun değil.

Bunu denedim hatta müşteri hizmetleride bana bir şifre verdiler ancak işe yaramadı.

Makalede ki programla bir şansınızı deneyin olmazsa mecbur servise gönderirsiniz artık. Programın nasıl kullanılacağı ile ilgili video veya yazılar vardır illaki.

Makalede ki programla bir şansınızı deneyin olmazsa mecbur servise gönderirsiniz artık. Programın nasıl kullanılacağı ile ilgili video veya yazılar vardır illaki.

Hocam araştırdım ama bulamadım uygulama ile ilgili bir makale bulamdım bu yüzden göndereceğim sizin herhangi bir deneyiminiz var mı tahminen kaç gün sürer?

Yeni konular

Geri
Yukarı