Acer KA242YBI 23.8″ 75Hz 1ms alınır mı?

SapkaliPikacu

Hectopat
Bütçe 800-900 TL arası bu monitörü tercih etmeyi düşünüyorum fakat aklıma takılan birkaç şey var.
Konuları okurken aklıma takılan yorumlar;
Gerçek 1ms olduğunu sanmıyorum. Nano IPS monitörler verebiliyor.

Bir de diğer bir monitör için;
Bunun aklıma takılan yorumları ise;
1ms kullanamadığı monitörü alacağına 4mslik daha iyi monitör alır.
Monitörün 1ms sıkıntı değil alanların dediğine göre 1ms kullanmaya çalıştığında renkler falan soluklaşıyormuş normal bir şekilde kullanılmak istediğinde ise tepki süresi yükseliyor.
TN panel diyorlar.

Önerilerinizi bekliyorum İstanbul içi elden alabileceğim bir mağaza olursa sevinirim son olarak Vatan'daki monitörler nasıldır?
75Hz FreeSync monitör önerilerinize açığım.

Tn panel aşağıdan yukarıdan veya sağdan soldan siyah gözükür.Ips ise heryerden aynı gözükür.Bende lg olan var şuan bir sıkıntı yok.

Tn panel aşağıdan yukarıdan veya sağdan soldan siyah gözükür.Ips ise heryerden aynı gözükür.Bende lg olan var şuan bir sıkıntı yok.
Hocam nedense 22MK400H-B için önyargımı var yoksa ben mi sadece o yorumlara denk geldim bilmiyorum.
Bana önerebileceğiniz monitör var mı?
22MK400H nasıldır deneyiminizi söyleyebilir misiniz?

Hocam nedense 22MK400H-B için önyargımı var yoksa ben mi sadece o yorumlara denk geldim bilmiyorum.
Bana önerebileceğiniz monitör var mı?
22MK400H nasıldır deneyiminizi söyleyebilir misiniz?
1 haftadır falan kullanıyorum 1ms modunu denemedim ama 3ms(2 ms olabilir) rahat çalışıyor.Büyüklük konusunda fazla uzun değil.Bu arada windowstan 75 hz yapmazsanız 60 hz çalışır.

Yanlış okudunuz dikkatli okuyun.
Çok pardon göz yanılması oldu sanırsam.
Bütçeyi zorlasam bu monitörler için bir şey söyleyebilir misiniz?

Veya başka öneriniz var mı? Vatandan öneriniz var mı?
Bir problem olursa yüz yüze garanti süreci daha hoşuma gidiyor.
Konunun açılışında bulunun Vatandaki diğer monitörler nasıldır?
1 haftadır falan kullanıyorum 1ms modunu denemedim ama 3ms(2 ms olabilir) rahat çalışıyor.Büyüklük konusunda fazla uzun değil.Bu arada windowstan 75 hz yapmazsanız 60 hz çalışır.
Hocam ürün 75HZ olarak satılıyor sadece bu oyun içi bir değer mi?
Neden klasik masaüstü sağ tık oradan 75HZ seç olmuyor?

VA panel alırsanız daha iyi olur, giriş seviyesi IPS monitörlerde, backlight bleed, IPS bleed, ışık sızması bunlar çok yaygın.
İstanbul içi elden alabileceğim bir mağazadan öneriniz var mı?
Vatandan öneri yapabilir misiniz?
Bütçeyi 900 küsür civarına zorlayabilirsem;

Bunlar nasıldır?
Dostlar bu bütçe ile hangisi tercih etmeliyim?
VA panel alırsanız daha iyi olur, giriş seviyesi IPS monitörlerde, backlight bleed, IPS bleed, ışık sızması bunlar çok yaygın.
Hocam Philips olan model tercih edilir mi?, alınır mı?
Yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı