Acer KA242YBI nasıldır?

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
10477123797042.jpg

Herkese iyi geceler, Acer KA242YBI aldım. teknik özellikleri şu şekilde:

3D DesteğiYok
Ağırlık3,7 kg
Boyutlar60 x 40,9 x 13 cm
Çözünürlük (max)1920 x 1080
Dahili HoparlörYok
DisplayPortYok
Dokunmatik EkranYok
D-Sub (VGA)Yok
DVI-DYok
DVI-IYok
Ekran Büyüklüğü (İnç)23,8 inç
Görüntü Oranı16:9 (Geniş Ekran)
Görüş Açısı178/178
Güç KaynağıDahili Batarya
HDCPYok
HDMI1
HDRYok
KameraYok
Kavisli YüzeyYok
Kontrast Oranı (mnt)100.000.000:1
Kullanım AmacıProfesyonel
MHLYok
Mini DisplayPortYok
Panel TipiIPS
Parlaklık (cd/m)250 cd
Renk Sayısı16,7 Milyon
Sync TeknolojisiFreeSync
Tepki Süresi1 ms
Usb 2.0Yok
USB 3.0Yok
Vesa UyumluluğuVar
Yenileme Hızı (Hz)75 Hz

Sizce iş görür mü? Olumlu olumsuz yorum belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2mm'lik çerçeveye ilave olarak, panelde 5mm'lik siyah bir çerçeve daha olduğu halde, temsili resimde bu gösterilmemiş. Bilen bilir ama yine de yanıltıcı bir görsel olduğunu belirteyim. Ha! bu arada hayırlı olsun. Ben de yeni aldım, çok memnunum.

2Mm'lik çerçeveye ilave olarak, panelde 5Mm'lik siyah bir çerçeve daha olduğu halde, temsili resimde bu gösterilmemiş. Bilen bilir ama yine de yanıltıcı bir görsel olduğunu belirteyim. Ha! Bu arada hayırlı olsun. Ben de yeni aldım, çok memnunum.

hayırlı olsun sana da, öğrenmek istediğim peki HDMI kablosuyla 75Hz alınabiliyor değil mi

75hz.jpg

DVI-I çıkışı olan Geforce 6600 eski ekran kartından HDMI dönüştürücü ile bağladığımda, 1080p'de 60Hz alabildim.
HDMI ile onboard (i7 3770K'da HD Graphics 4000) bağlayınca 75Hz seçeneği geldi. Her ne kadar 74 olarak görünse de. Kalıcı olarak RX 560 takana kadar böyle idare ediyorum. VGA kablo ile ise HD 4000'de 75Hz alamadım.

Biraz önce kargo geldi monitörü teslim aldım aşırı hoşuma gitti yorumları okuyup monitör alınır mı diye düşünen olursa hiç düşünmeyin direkt alın. HDMI kablosuyla 75Hz alabiliyorum aşırı akıcı çok hoş ve güzel ancak şunu söylemeliyim, klavyeden yazı yazdığım zaman monitör oynuyor bacakları sağlam ancak monitör hafif titriyor sanırım benim çok fazla hızlı bastığımdan olabilir bunu da belirteyim.

1585309809353.png

sorun yokmuş bacaklarını tam oturtamamışım düzelttim şu anda sorun yok arkadaş.

Son düzenleme:
Güle güle kullanın. Bende sipariş verdim bekliyorum. Çok fazla yorum, görüş bulamamıştım. Memnun musunuz?

evet aşırı güzel sağlam da duruyor, HDMI kablosuyla eğer bağlantı sağlarsan film oyun vb işler yaparken aşırı keyif alırsın kalkmak istemezsin bilgisayar başından

2mm'lik çerçeveye ilave olarak, panelde 5mm'lik siyah bir çerçeve daha olduğu halde, temsili resimde bu gösterilmemiş. Bilen bilir ama yine de yanıltıcı bir görsel olduğunu belirteyim. Ha! bu arada hayırlı olsun. Ben de yeni aldım, çok memnunum.
Monitörden memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı