Acer KB242YH hoparlörü çalışmıyor

talha1881

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Acer kb242yh
Az önce yeni monitörüm geldi. Kurulumunu yaptım ve ayarlarına geldiğimde Audio yazısının sönük olduğunu fark ettim. Hoparlörü var diye biliyorum ama Windows ses ayarlama yerine geldiğimde de gözükmüyor monitör. Var mıdır bir çaresi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce yeni monitörüm geldi. Kurulumunu yaptım ve ayarlarına geldiğimde Audio yazısının sönük olduğunu fark ettim. Hoparlörü var diye biliyorum ama Windows ses ayarlama yerine geldiğimde de gözükmüyor monitör. Var mıdır bir çaresi?
Klişe olacak ama kendi sitesinden sürücüsünü indirip dener misiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,8 KB · Görüntüleme: 5
Hocam indirdim fakat anlamadım nasıl kurulum yapacağımı 3 tane normal dosya indirildi.
Bilgisayar başında değilim ama internetten indirdiğim bir resimle gösteriyim resimdeki işaretli yeri açınca orada bir tane daha birşey olur ona sağ tık güncelleştir manuel güncelleştir gibi bir seçenek var onu seçip indirdiğin dosyayı seçeceksin öncesinde dosyanın içindeki bir klasöre çıkar sonra o klasörü seç.

Bilgisayar başında değilim ama internetten indirdiğim bir resimle gösteriyim resimdeki işaretli yeri açınca orada bir tane daha birşey olur ona sağ tık güncelleştir manuel güncelleştir gibi bir seçenek var onu seçip indirdiğin dosyayı seçeceksin öncesinde dosyanın içindeki bir klasöre çıkar sonra o klasörü seç.
Resimdeki yere aramaya aygıt yöneticisi yazarak girebilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20240123_183228.png
    IMG_20240123_183228.png
    27,1 KB · Görüntüleme: 12
Bilgisayar başında değilim ama internetten indirdiğim bir resimle gösteriyim resimdeki işaretli yeri açınca orada bir tane daha bir şey olur ona sağ tık güncelleştir manuel güncelleştir gibi bir seçenek var onu seçip indirdiğin dosyayı seçeceksin öncesinde dosyanın içindeki bir klasöre çıkar sonra o klasörü seç.

Resimdeki yere aramaya Aygıt Yöneticisi yazarak girebilirsin.

Dediklerinizi harfiyen uyguladım hocam ama bu cihaz için en güncel sürücüler halihazırda yükü diyor. Hala hoparlör gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı