Acer KG241Q görüntüsü anlık gidip geliyor

omerolx

Centipat
Merhaba arkadaşlar yahu benim özellikle Warzone oynarken monitörüm bir iki saniye kapanıyor ve tekrar açılıyor. O esnada oyunda hiçbir problem olmuyor. Bilgisayar kapanması donması vs olmuyor.
Sistem işlemci Ryzen 5 3400G ekran kartı RX580 8 GB, RAM Corsair 2x8 GB, B450S2H, monitör Acer KG241Q. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba KG serisinin kronik sorunu bu. Abimde de vardı ve aynı sorunu yaşıyordu ama oyun içi yaşamıyordu bunu masaüstünde falan yaşıyordu. Saniyelik kapanıp açılmalar.

Galiba KG serisinin kronik sorunu bu. Abimde de vardı ve aynı sorunu yaşıyordu ama oyun içi yaşamıyordu bunu masaüstünde falan yaşıyordu. Saniyelik kapanıp açılmalar.
KG221QBMIX var bende, bu tarz sorunla karşılaşmadım hiç. Sorun kablodandır muhtemelen.

Merhaba arkadaşlar yahu benim özellikle Warzone oynarken monitörüm bir iki saniye kapanıyor ve tekrar açılıyor. O esnada oyunda hiçbir problem olmuyor. Bilgisayar kapanması donması vs olmuyor.
Sistem işlemci Ryzen 5 3400G ekran kartı RX580 8 GB, RAM Corsair 2x8 GB, B450S2H, monitör Acer KG241Q. Bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Farklı kablo ile denediniz mi?

Kablo değiştirdim hatta servise bile yolladım. Servisten gelen cevap oyunlarda ve normal kullanımda problem ile karilasilmadi driver guncelleyin gibi saçma birşey
Yani sadece Call of Duty warzone oynarken karşılaşıyorum bu problemle başka oyunlarda olmuyor olursada çok nadir oluyor

Geri
Yukarı