Acer KG241QBMIIX vs BenQ RL2455

envidyacı

Hectopat
IMG_1157.JPG

IMG_1158.JPG

3-4 hafta sonra 700 TL civarı bir monitör alacağım. Şu an bilgisayarım yok. Playstation 4 için alıyorum ancak birkaç yıla bilgisayar da alma ihtimalim yüksek olduğundan geleceğe dönük bir şey almak istiyorum. Bu iki ürün çok hoşuma gitti. Genel olarak görüşüm:

BenQ daha yakışıklı ve sağlam duruyor, şekil olarak daha iyi geldi bana ve bazı yerlerde hertz değeri 60 yazarken bazı yerlerde 75 yazıyor. (Attığım resimdeki özellikler kısmında 75 yazıyor) Bazı yerler ise HDMI kablosu kullanırsanız 75 hertz değerine ulaşırsınız yazmış. Ayrıca bu ürünün birçok yorumu ve incelemesi var. Genel olarak kullanıcılar memnun.

Acer'a gelecek olursak özellik bakımından daha iyi, 75 hertz yazıyor ve Freesync özelliği var. Tabi benim şu an bilgisayarım olmadığı için bu bana bir artı getirmiyor ama ilerde AMD bir ekran kartı alırsam işime yarar. Görüntü bakımdan BenQ'ya göre daha zayıf olsa da çirkin değil, ama dediğim gibi BenQ daha karizmatik. Her şey iyi hoş ancak yabancı forumlar dahil hiçbir yerde inceleme yorum falan bulamadım. 75 hertz mi ondan bile emin değilim diğerinde de 75 yazıyordu az araştırdım 60 diyenler çıktı belki bu da öyledir.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_1036.JPG

Bence Acer alma .

Yukarıdaki bütçeyi aşsada gerçekten en iyisi bu , katabiliyorsan birazdaha kat derim .

Monitörü kaç inch istediği yazmamışsın eğer sana 21" uyarsa aşağıdakini düşünebilirsin .

Eki Görüntüle 245343

(Aynısının 24" lik modeli 790 tl civarı .)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı