Acer KG241QPBIIP vs Viewsonic VX2458-MHD

sevenf0It

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Acer'in KG241QPBIIP modeli ve Viewsonic'in VX2458-MHD modeli arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Sizin de öneriniz varsa yazabilirsiniz.
Not: Bütçem 1000TL.

Acer olanı 22 Kasımda aynı siteden sipariş ettim daha gelmedi :) Ben sipariş verirken 898 TL idi. Deneme fırsatım olsa deneyimimi yazacaktım ama maalesef.

Evet. Bence gerekirse 100 lira fazla verin gidin mağazadan alın. Kredi kartının taksidi geldi daha ürün yok ortada. Dağıtım merkezinden (Gebze) evime (İst. merkez) 16 gündür gelecek..

Çok kapsamlı bilgim yok ama Acer'de displayport kablosu çıkmıyormuş kutudan. Genel olarak tüm özellikleri aynı gibi duruyor. Daha bilgili yazarlarımızın yorum yapması daha uygun olacaktır. Viewsonic daha çok monitöre yoğunlaşmış bir marka olarak biliniyor. İkisinin de aynı fiyat olduğunu göz önünde bulundurursak ben sizin yerinizde olsam Viewsonic olanı tercih ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı