Supercell canlı desteğe nasıl ulaşılır?

ErenB25

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler yakın zamanda hesabımla ilgili bir sorun olduğunu bu foruma yazmıştım merak edenler profilimden o gönderiyi okuyup buraya gelebilirler çünkü detaylar o gönderi de. Uzatmadan konuya gireyim yakın zamanda Supercell hesabım çalındı ve mailim değiştirildi bugüne kadar hesaba giriş sağlayabiliyordum ama bugün girmeye çalıştığımda giremedim ve tekrardan buraya yazma gereği gördüm. Çalınma olayından kısa bir süre sonra Supercell'in sitesinden onlara bir mesaj attım, mesajı aldıklarına dair bir geribildirim yollasalar da haftalardır bir gelişme yok. Gönderdikleri mailde oyun içindeki canlı destekten ulaşırsam daha iyi yardımcı olabileceklerini belirtmişlerdi ama şu anki hesabıma ulaşamıyorum ve yanlış bilmiyorsam oyun içinden bağlanabilmek için oyun içi bir şey satın almam lazım. Sizlere birkaç soru sormak istiyorum eğer daha önce buna benzer bir deneyiminiz varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum şimdiden teşekkürler. Bu arada çalan adam benim hesabımdan oynuyor, hesabın çalındığına dair kanıtlar bende mevcut (ör. Oyun Google Play'de bana kayıtlı gözüküyor, eski mailler vs.)

1- Bu işlem için aynı telefonu mu kullanmak gerekiyor? Ve eğer gerekiyorsa kardeşimin hesabından bir şey almam kabul olur mu? Çünkü kendi hesabıma erişim şu anda yok.

2- Eğer canlı desteğe ulaşabilirsem hesabın bana ait olduğunu kanıtlamak için nasıl sorular soruyorlar?

3- Ne kadar sürede geri dönüş sağlıyorlar?

Şimdiden herkese teşekkür ederim, iyi günler.

Evet vereceğin bilgiler doğruysa sayılır, yerinde olsam altın bilet alırdım elmas alıp canlı desteğe ulaşamazsan altın bilet alman gerekecek çifte masraf yapmaya gerek var mı sana kalmış orası.

Evet vereceğin bilgiler doğruysa sayılır, yerinde olsam altın bilet alırdım elmas alıp canlı desteğe ulaşamazsan altın bilet alman gerekecek çifte masraf yapmaya gerek var mı sana kalmış orası.

Tamamdır altın bilet alacağım o zaman ama normal altın bilet bir tane de plus var ama pahalı geldi gözüme. Hocam bir de 2 adet sorum var ne tür sorular soruluyor ve ne kadar sürede geri dönüş sağlıyorlar. Şimdiden teşekkür ederim hocam darlamıyorum umarım sizi kusura bakmayın bu saatte yazıyorum.

Son düzenleme:
Estağfrullah hocam dilediğiniz gibi yazabilirsiniz, süre olarak 12 Saat'den az diye biliyorum, klasik sorular genelde bende aynı durumu yaşamıştım, durumu güzelce izah edin hesabı kullandığın telefonun marka model, hesabı açtığın tarih, play oyunlara bağlıysa play oyundaki nickin, en son hangi klandaydın, hesabın belediye binası kaçtı ben bunları iletip hesabı geri almıştım.

Estağfrullah hocam dilediğiniz gibi yazabilirsiniz, süre olarak 12 Saat'den az diye biliyorum, klasik sorular genelde bende aynı durumu yaşamıştım, durumu güzelce izah edin hesabı kullandığın telefonun marka model, hesabı açtığın tarih, play oyunlara bağlıysa play oyundaki nickin, en son hangi klandaydın, hesabın belediye binası kaçtı ben bunları iletip hesabı geri almıştım.

Hocam anlayışınız için çok teşekkür ederim. Sorular hangi oyundan bir şey satın alırsam o oyundan mı soruluyor? Mesela Brawl Stars'dan alırsam o hesapla ilgili ya da Clash of Clans'tan alırsam onunla ilgili? Çünkü 3 ana oyunda da ilerlemem var ama Clash Royale Google'a bağlı değil.

Geri
Yukarı