Acer KG241QS 23.6" monitör alınır mı?

Bütçe
1000-1500

OnurAA

Hectopat
Daha fazla  
Acer KG241QS 23.6" 1ms Full HD FreeSync monitör alınır mı? Bunun bilgisini istiyorum bir de bana 1.500 TL'ye kadar onerebileceginiz bir monitör var mı? Oynayacağım oyunlar yoğunluklu olarak LoL, CS:GO, Valorant tarzı fakat Witcher 3, GTA V, Cyberpunk vs. vs. Gibi oyunlar da oynayacağım bunu göz önünde bulundurarak bana maksimum 1.500 TL olacak şekilde kalitesine de güvendiğiniz bir monitör önerirseniz sevinirim, çünkü monitör konusunda aklım çok karışık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yüksek hz ile ilgilenmiyorsan, sabit 60FPS oyuncusu isen IPS monitör almanı tavsiye ederim. Görüntü kalitesini en güzel veren paneldir. 24" IPS monitörlere bakabilirsin.

Bana sorarsan bütçeni 200 tl arttırıp ViewSonic XG2405 alırım tam pivot özelliği freesync destekliyor. IPS panel FHD. 24” bir ekran. 1ms ve 144Hz.

Bana sorarsan bütçeni 200 TL arttırıp ViewSonic XG2405 alırım tam pivot özelliği FreeSync destekliyor. IPS panel FHD. 24” bir ekran. 1ms ve 144Hz.

Arkadaş 1500 TL civarında demiş sonra sen dersin ekler 1800TL olur bütçesi sonra biri çıka der 300 daha ekle şunu al diye böyle gider konu attığım monitör oyun için vazgeçilmez kaftan TN panel ve rakiplerinde o fiyata olmayan kablo gizleme asansör gibi özellkiler var hem de HP Game Booster Frisby gibi dandik bir marka değil.

Bana sorarsan bütçeni 200 tl arttırıp ViewSonic XG2405 alırım tam pivot özelliği freesync destekliyor. IPS panel FHD. 24” bir ekran. 1ms ve 144Hz.
IPS monitörün 1ms i 2-3ms gibi hissettirme durumu varmış diye duydum bir yerde doğru mudur acaba bu sebeple ıps monitöre sıcak bakmıyorum fazla
Dostum 144hz almak istiyorum ama önerin için teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı