Acer KG241QS alınır mı?

envenom

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Çok kararsız kaldım. Normalde 1000 TL bütçem var ama o fiyata sistemime uygun monitör yok. Linkteki monitörü stok bitmeden alınır mı? Yoksa yarın Gaming gecesinde daha uygun bir şey bulabilir miyim? Ya da bu fiyata bildiğiniz daha iyi bir monitör var mı? Şimdilik oyun ve fotoğraf düzenleme için kullanılacak.

165Hz'e OC yapılmış olarak geliyor ve 0.5ms modunu açınca da parlaklık vs. düşüyor, görüntü kalitesi kötü oluyor. Bunları göz önünde bulundurun.

Tasarımı da kötü işte.

Bence 165Hz'i boşverin be bize max. bütçenizi söyleyin, daha iyi bir 144Hz önerelim.

Özellikle cs go tarzı Hz'nin ön planda olduğu rekabetçi oyunlar oyuyorsan bu fiyata en iyi seçeneklerden biri ama renk ve görüntü kalitesine önem veriyorsan İPS panellere bakman daha iyi olur.

165Hz'e OC yapılmış olarak geliyor ve 0.5ms modunu açınca da parlaklık vs. düşüyor, görüntü kalitesi kötü oluyor. Bunları göz önünde bulundurun.

Tasarımı da kötü işte.

Bence 165Hz'i boşverin be bize max. bütçenizi söyleyin, daha iyi bir 144Hz önerelim.
1300'ü çok geçemem. Birkaç masrafım daha var.
165Hz şart değil. 144Hz de işimi görür.

Rekabetçi FPS oyunları oynamıyorum. 1ms ve 4ms çok fark eder mi?
4ms'de biraz daha fazla ghosting olur ama çok da takılacak bir şey değil.

Hele hikayeli oyunlarda (Rekabetçi oynamıyorum dediğinizden bu tür oyunlar oynadığınızı varsayıyorum.) hiç takılacak bir şey değil bence.

Ama hikayeli oyunlarda kavis ve VA panelin avamtajlarını görürsünüz.

4ms'de biraz daha fazla ghosting olur ama çok da takılacak bir şey değil.

Hele hikayeli oyunlarda (Rekabetçi oynamıyorum dediğinizden bu tür oyunlar oynadığınızı varsayıyorum.) hiç takılacak bir şey değil bence.

Ama hikayeli oyunlarda kavis ve VA panelin avamtajlarını görürsünüz.
Anladım hocam teşekkürler. Ama display kablosuyla beraber gelmiyor sanırım. HDMI da 120Hz den fazlasını vermiyordu bildiğim kadarıyla.

Geri
Yukarı