Acer KG241qs alınır mı?

Bütçe
1400-1500

OnurAA

Hectopat
Daha fazla  

Acer KG241QS UM.UX1EE.S01​

Markalı monitörü almayı düşünüyorum. Normalde aklımda olan model BenQ zowie xl2411k modeli fakat çok fazla fiyat farkı barındırdığı için BenQ çok güzel bir seçenek olsa da şu an maddi olarak biraz zor gibi duruyor. Bu sebeple ben sizden monitör önerisi istemiyorum. Bana sadece Acer KG241QS UM.UX1EE.S01 modeli güvenilir bir monitör mü alınabilir mi alırsam beni baya bir süre götürür mü? bu soruların cevabı bana gelip şuna da bakabilirsin yada şuna da bakabilirsin demeyin lütfen çünkü bu monitör için alınamaz derseniz kararım kesin BenQ alıcam başka bir monitör gibi bir düşüncem yok o sebeple bu monitör alınır mı alınmaz mı konuyla ilgili iyi bir bilgi birikimi olan kişiler yazarsa sevinirim. Bu arada ek bilgi olarak yazıyorum bunu almazsam BenQ model monitörü de hiç almama ihtimalim var yani şuanki monitörüm ile devam edicem kendisi çok eski(2008 senesinden kalma ve 1 ölü pixeli bile yok :D) ve 75hz bir monitör. Fakat ben fps ve moba oyunlar oynadığım için bilen bilir 144hz vb monitörlerin farkı gerçekten hissedilir o sebeple buna göre al veya alma derseniz sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Tepkime olarak x24ih daha iyi bir seçenek olur, bütçe artarsa 24GN650 seçin.

Geri
Yukarı