Acer KG241QS DisplayPort kablo G-Sync destekler mi?

Wolf01

Decapat
Yer
On the island of Lian Yu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Halkla ilişkiler, Yazılımcı
Arkadaşlar HDMI'mı yoksa DisplayPort'mu FPS oyuncusu oldugum için ekranda kırılma vs. olmaması benim için önemli. Öneriniz varsa yazabilirsiniz, monitör modelim; Acer KG241QS 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD Fiyatı oyuncu monitör. ( DisplayPort kablosu alsam bu monitörde G-Sync destegi kullanabilir miyim yazarsanız sevinirim.)

Son düzenleme:
Denedin mi kardeşim? Çalıştı mı? Sorun yaşadın mı?

Aynı durumdayım. Cevaplarsan çok sevinirim

Çalıştı sorunsuz gayette iyi oldu. Aynı monitörü mü alacaksanız? Aldıysanız bir şey diyemem ama almadıysanız sizinle bir konuşalım :D monitör modelinden pişman oldum çünkü. Şu anki fiyatı ne kadar bilmiyorum ama ben 1600-1700 civarına almıştım zamanında ve o fiyata çok daha iyi birsirü monitör bulursun hatta direk git NVIDIA destekleyen monitör al bu paraya. Hem bu monitörden daha iyi olur hem de direk ekran kartını destekler. Ben pişman oldum çok kötü değil ama bu fiyata çok daha iyi performans verebilen monitörler var o yüzden. Bir de tam olarak G-SYNC açılmıyor/tam performans veremiyor bazen kırılmalar olabilir ki ekran kartı modelim iyi bu arada kötü değil sorunsuz.

Son düzenleme:
Çalıştı sorunsuz gayette iyi oldu. Aynı monitörü mü alacaksanız? Aldıysanız bir şey diyemem ama almadıysanız sizinle bir konuşalım :D monitör modelinden pişman oldum çünkü. Şu anki fiyatı ne kadar bilmiyorum ama ben 1600-1700 civarına almıştım zamanında ve o fiyata çok daha iyi birsirü monitör bulursun hatta direk git NVIDIA destekleyen monitör al bu paraya. Hem bu monitörden daha iyi olur hem de direk ekran kartını destekler. Ben pişman oldum çok kötü değil ama bu fiyata çok daha iyi performans verebilen monitörler var o yüzden. Bir de tam olarak G-SYNC açılmıyor/tam performans veremiyor bazen kırılmalar olabilir ki ekran kartı modelim iyi bu arada kötü değil sorunsuz.

Monitörümüz aynı değil fakat Nvidia sitesinde bu monitöründe adı yazmıyor. Sizde olduysa eğer muhtemelen bende de sonuç verecektir. 2-3 güne zaten ben de monitörümde test edeceğim. Size de bir sormak istedim.

Kesinlikle haklısınız G-sync destekleyen monitörlerden almak daha iyi. Ama benim bütçem ancak XF240QS'ye yetti onu aldım. 1500'e aldım, pivot özelliği için aldım zaten. Çizimle uğraşıyorum ondan dolayı.

Çok teşekkürler hocam

Monitörümüz aynı değil fakat NVIDIA sitesinde bu monitöründe adı yazmıyor. Sizde olduysa eğer muhtemelen bende de sonuç verecektir. 2-3 güne zaten ben de monitörümde test edeceğim. Size de bir sormak istedim.

Kesinlikle haklısınız G-Sync destekleyen monitörlerden almak daha iyi. Ama benim bütçem ancak XF240QS'ye yetti onu aldım. 1500'e aldım, pivot özelliği için aldım zaten. Çizimle uğraşıyorum ondan dolayı.

Çok teşekkürler hocam

Anladım. Artık eskisi gibi değil çoğu V-Sync monitör artık G-Sync destekliyor. Ancak benim belirtmek istediğim 1500 liraya benim aldığım monitörlerden daha iyi monitörler var. Berlittim çünkü bir kere para veriyoruz almışken güzel alalım zaten Türkiye de şartlar belli. O yüzden aynı monitörü almayın diye belirttim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı