Acer KG251 FreeSync yazısını silme

KINSEI

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, monitörümün panel ayarlarında mode FreeSync yazıyor. Bunu nasıl kapatabilirim? CS:GO oynuyorum monitörüm 240Hz ama FPS'imde 240FPS'te sabitleniyor. Ayrıyeten monitörüm 1ms fakat 1ms aldığımı sanmıyorum. Driverı silip yüklediğimde FPS'im 300-400 oluyor fakat oyunda sanki yırtılma oluyor. Böyle akıcı değil takılmalar oluyor sanki silah çekince. Fakat geliştirilmiş senkronizasyon açıp kapatınca 240 FPS sabit oluyor fakat akıcı oluyor. Ben bunun 300-400 FPS'e çıkmasını ve akıcı olmasını istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, monitörümün panel ayarlarında mode FreeSync yazıyor. Bunu nasıl kapatabilirim? CS:GO oynuyorum monitörüm 240Hz ama FPS'imde 240FPS'te sabitleniyor. Ayrıyeten monitörüm 1ms fakat 1ms aldığımı sanmıyorum. Driverı silip yüklediğimde FPS'im 300-400 oluyor fakat oyunda sanki yırtılma oluyor. Böyle akıcı değil takılmalar oluyor sanki silah çekince. Fakat geliştirilmiş senkronizasyon açıp kapatınca 240 FPS sabit oluyor fakat akıcı oluyor. Ben bunun 300-400 FPS'e çıkmasını ve akıcı olmasını istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum ne yapmalıyım?
Monitörünüzde eğer Premium FreeSync var ise Radeon Software üzerinden açıp kapatabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 2.jpg
    2.jpg
    83,1 KB · Görüntüleme: 18
  • 1.jpg
    1.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 31
Monitörünüzde eğer Premium FreeSync var ise Radeon Software üzerinden açıp kapatabilirsiniz.

Dediğiniz gibi Radeon Software üzerinden açıp kapatabilirsiniz diyorsunuz fakat kapattığımda monitörümde hala daha mode FreeSync olarak kalıyor. Kablom Display Port 1.2
Monitörün ayarlarında olabilir. System veya Gaming kısmında.
System fotoğrafını atıyorum.

Dosya Ekleri

• 3.jpg
    3.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 17
Monitörünüzün 1ms modunda olmasını istiyorsanız MPRT ayarını açmalısınız.
CS:GO'da konsola “fps_max 0” yazmayı dener misiniz?

Geri
Yukarı