Acer laptop ekranında sehim var

Capgras

Hectopat
Daha fazla  
Bugün laptop ekranını incelerken siyah ekranda ekranın orta alt çerçevesinde 2-3 tane nokta benzeri parlama gördüm. İnternetten araştırdığımda bunun sehim olduğunu öğrendim. Sizce değişim talep etmeli miyim?

Model

WhatsApp Görsel 2024-02-09 saat 21.27.32_7c6127b1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Farkettim hocam bu sehim evet. Üsttelik önemli değil onlar normal bulutlanma vs ama alttakiler sehim alışırsın şuan canın cok yaniyor sinir olmussundurda asiri değerli kaliteli bjr laptop almissin uzuldum:(

IPS panel cihazların genelinde olan bir durum, bunun noktasal olmasının sebebi kasanın düzgün olmaması ve ekranın belirli noktalarda bir miktar baskı altında kalması, ASUS cihazımda 1 adet vardı, kapak ve ekran değişimi yapıldıktan sonra her yerinde bu ışık sızmalarından oldu.

IPS ekran sıkıntıları maalesef her laptop, monitörde rastlanabiliyor. Hepsiburada'ya söylersen büyük ihtimalle servise gönder diyecekler, servis de normaldir deyip yollayacak.

IPS ekran sıkıntıları maalesef her laptop, monitörde rastlanabiliyor. Hepsiburada'ya söylersen büyük ihtimalle servise gönder diyecekler, servis de normaldir deyip yollayacak.
Değişim denesem mi diye düşünüyorum bilmiyorum. Işık sızması falan olsa sorun değil de sehim birazcık daha farklı bir sıkıntı.

Değişim denesem mi diye düşünüyorum bilmiyorum. Işık sızması falan olsa sorun değil de sehim birazcık daha farklı bir sıkıntı.
Sehim normalde ekran hasarıdır. Oradaki ledin bükülmesi sonucu olur ama anlatamadik garanti servislerine. Kusurdur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sehim normalde ekran hasarıdır. Oradaki ledin bükülmesi sonucu olur ama anlatamadik garanti servislerine. Kusurdur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu zamanla büyüyen bir şey mi?

Hocam 1 haftaya alışırsın korkma laptopun yeni ve kaliteli sadece evham yapiyorsun büyümez rahat ol alışacak gözün
Hocam zaten siyah ekranda yakından bakınca neredeyse hiç belli olmuyor fakat biraz uzaklaşınca belli olmaya başlıyor fakat rahatsız edici derecede değil. Benim korkum ileride bunun büyüyüp büyümeyeceği ile ilgili.

Geri
Yukarı