Acer laptop sağlam mıdır?

Cancite

Decapat
Daha fazla  
Acer laptop almak istiyorum olurda ürün arızalı gelir garantide sorunsuz değişim yaparlar mı?
Ve ya ileride bakım zamanı geldiğinde ürüne bakım yaparken gözümüz gibi baktığımız cihazlar bizim gibi mi davranıyorlar uzun ömürlü bir marka mı rica etsem kullananlar deneyimlerini tecrübelerini aktarabilir mi?

Merak edenler için laptop:
Acer Nitro 16 AN16-41 AMD Ryzen 5 7640HS 16 GB 512 GB SSD RTX 4050-6 GB FreeDOS 16" WUXGA 165 Hz taşınabilir bilgisayar nh. Qlkey. 001-16

Acer iyi bir markadır ama Türkiye’de genel olarak Apple haricindeki bir markanın servisinden büyük beklentilere girmeyin.

Sağlam laptop istiyorsanız Lenovo Legion, ASUS ROG, HP Omen, Dell alianware, Acer Predator gibi laptoplara bakmanı öneririm. Fiyatları F/P değil ama soğutma kalitesi, malzeme kalitesi, oyun performansı, uzun ömürlülük ve panel anlamında donanım olarak aynı olan HP Victus, Acer Nitro, Lenovo IdeaPad, Monster Abra, ASUS TUF gibi laptoplardan kat be kat daha iyilerdir.
Ayrıca Türkiye de neredeyse çoğu markanın servisi çok iyi değiller ortalamalar genelde baştan savmaya çalışırlar kendiniz termal macun değişimi ve iç temizlik yapabilirsiniz onun yerine.

Son düzenleme:
Geri dönüşler için teşekkür ederim bu laptopu seçmemdeki sebep panelinin diğer fiyat performans cihazlara oranla daha iyi olmasıydı bu laptopla çoğunlukla yazılım biraz oyun deneyimi yaşamak istiyorum 6 yıl beni idare etse yeterli ama 6 yıl seni götürmez derseniz üst model bir laptop da tercih edebilirim.

@Kagan61

Son düzenleme:
Geri dönüşler için teşekkür ederim bu laptopu seçmemdeki sebep panelinin diğer fiyat performans cihazlara oranla daha iyi olmasıydı bu laptopla çoğunlukla yazılım biraz oyun deneyimi yaşamak istiyorum 6 yıl beni idare etse yeterli ama 6 yıl seni götürmez derseniz üst model bir laptop da tercih edebilirim.

@Kagan61

Dediğiniz Acer yılda bir olarak düzenli bakımlarını yapın gerekirse soğutucu bir stant ile hor kullanmayıp iyi bakarsanız 6-7 yıl rahatlıkla götürür.

Dediğim laptoplad daha pahalılar ama gerçekten panel, kasa, soğutma anlamında çok daha iyi oldukları için güzel kullanırsanız 10 yıl bile götürür ben 10 yıl önce Lenovo IdeaPad Z500 almıştım zamanında en iyilerindendi ve hala şu an küçük kardeşim kullanıyor alırken kalitelisini almak daha mantıklı ama 6 yıl gibi bir beklenti için o kadar fazla parayı dediğim modellere vermeye değmez diyorum Acer daha mantıklı oluyor böyle.

Dediğiniz Acer yılda bir olarak düzenli bakımlarını yapın gerekirse soğutucu bir stant ile hor kullanmayıp iyi bakarsanız 6-7 yıl rahatlıkla götürür.

Dediğim laptoplad daha pahalılar ama gerçekten panel, kasa, soğutma anlamında çok daha iyi oldukları için güzel kullanırsanız 10 yıl bile götürür ben 10 yıl önce Lenovo IdeaPad Z500 almıştım zamanında en iyilerindendi ve hala şu an küçük kardeşim kullanıyor alırken kalitelisini almak daha mantıklı ama 6 yıl gibi bir beklenti için o kadar fazla parayı dediğim modellere vermeye değmez diyorum Acer daha mantıklı oluyor böyle.

Geri dönüş için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı