Acer laptopta F tuşlarını nasıl kapatırım?

BIOS'te olabilir tabii ama sanki FN kombinasyonu daha pratik. Bu arada FN işlemi yapınca F1 tuşu, yardım sayfası açıyor:)

Kanka ben F1 F2 falan çok kullanmadığım için ses parlaklık açma kullanıyorum onun yerine. F1 kullanmak istersem fn+yapıyorum herkes gibi. Bir ara format sonrası bozuldu dediğiniz ESC ve daha birçok yöntem olmayınca BIOS'tan yaptım. Yoksa tabii ki daha kolayı yapmak mantıklı. :)

Acer Aspire A315-56 laptopuna sahibim ve aynı sorun bende de var. BIOS a girdiğimde kapatamıyorum çünkü Hotkey Mode gibi bir seçenek yok. Configuration bölümü zaten komple yok. Advanced bölümünde de gerekli ayar gözükmüyor bilgisi olan var mı ?

Acer Aspire A315-56 laptopuna sahibim ve aynı sorun bende de var. BIOS a girdiğimde kapatamıyorum çünkü Hotkey Mode gibi bir seçenek yok. Configuration bölümü zaten komple yok. Advanced bölümünde de gerekli ayar gözükmüyor bilgisi olan var mı ?
Aynı laptopta bende sorunu biostan çözdüm şimdi hangi sekmede olduğunu hatırlamıyorum fakat Function Key .... şeklinde bir ibare vardı sekmelerden birinde. Bunun seçimini değiştirdim ve sorun çözüldü.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı