Çözüldü Acer laptopta HDD ve RAM yükseltmesi garantiyi bozar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xEgel

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce Rtx3050ti - i5 11400H 2.70GHz - 8 GB Ram - 1920 x 1080, 144hz
Bazı markalar (ASUS, Lenovo gibi) iç sisteme zarar vermedikçe ek özellik eklenebiliyormuş. Acer markası içinde böyle bir sistem var mı? RAM ve HDD taktırmayı düşünüyorum.

Çözüm
Zarar vermediğiniz sürece bozulmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

İçin aşırı ferahladı çok teşekkür ederim. Garantiye göndericeksiniz filan diyorlardı 2 aya gelmiyormuş, teşekkür ederim tekrardan.

Anakartda garanti etikedi vidası var o etiket yırtılırsa garanti dışı kalıyor
Siz bakım ya da SSD ya da M.2 vb şeyler takarsanız garanti bozulmaz garanti nasıl bozulur anakarta müdale ederseniz o zaman garanti dışı

Garantiye göndericeksiniz filan diyorlardı 2 aya gelmiyormuş, teşekkür ederim tekrardan.
2 Ay'a gelmiyormuş lafı yalan. Ben keyfimden gönderdim Acer servisini gözlemlemek için, RAM yükseltmesi, temizliğini yaptırdım parça bekleme süreside yurtdışından 1 haftaya gelip takıp size geri gönderiyorlar. Eskisine göre düzeltmişler, önceden parça yükseltmesinde kargo parası istemeler vardı ve kendiniz yükseltmeye izin vermiyorlardı bu konularda düzeltmiş. Bir de bilgisayar geri gelince kirli geliyordu, her bilgisayarı temizleyince kirli bezle siliyorlardı bilgisayarı ki artık kirlide gelmiyor. Bir de paylaşılan videoda ki adamla aynı bilgisayarı kullanıyorum 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı